Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz -szabi- #7868 üzenetére

    Ha kivergődsz az alagútból, Pripjátyból már használhatod a rendes átjárókat visszafelé. Most ott járok én is, de eszemben sincs az erőműbe menni, mert még mindig vannak elmaradt dolgaim visszafelé, pld. Nimble melói, amiket itt szintén sikerült végre sorra venni. Radartól felfelé már nincsenek se szerelők, se gyors utaztatók, mert ide sztalkerek már alig jutottak el, úgyhogy kénytelen vagy gyalogolni visszafelé legalább 1 pályát, de ne felejtsd el, hogy autókat is használhatsz. Az extended pack ilyen szempontból is kiváló, mert rengeteg gyors utaztatóval van telepakolva. Vannak helyek, ahol az összes sztalkerrel lehet utazni potom 1000-2000 RU-ért. Van az extended packban egy új feladatszál is, meg kell találni egy kód 2 részét, aztán valahol van egy hatalmason értékes cucc elrejtve egy széfbe, vagy mibe. A kód már megvan és a cuccot kellene megtalálnom, de még nem tudom merre keressem, úgyhogy nem sietek ki a játékból. Igyekszek minden melléket aprólékosra venni és a fő sztorival nem is nagyon törődöm. Már hatodszorra játszom végig a LA-t, kívülről tudom a történet monden részletét :D

Új hozzászólás Aktív témák