Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• dezowave

csendes tag

Üdv. kicsit rendet kell tenni úgy látom. :) Ami a híreket jelenti, azt hittem eddig, hogy felesleges elmondani, a játék 90%át már kiveséztük, minden infó publikus, 2009 óta folyamatosan mennek fel a hírek róla, már tud mindenki mindent, bármi újdonság van, mindig jelezzük a moddb oldalunkon. Ott van minden hír 2008 december óta. Már elmondtuk miről fog szólni, tudja mindenki hány pálya lesz benne, a gameplay-jel kapcsolatos infók is ott vannak feketén fehéren q&a formátumban, már ami publikus belőle, de így is jóval többet mondtunk már róla, mint ez játékoknál megszokott. A legutolsó hír is most jelent meg 2 hete, és elég sok infó van benne, bár egy része csak emlékeztető jellegű, mivel már egyszer ki lett tárgyalva. Ezen felül ott van a havi screenshot áradat + naptár, plusz amikor csak tudunk fenn vagyunk ott, és válaszolunk a kérdésekre. Sajnálom, de ennél többet nem tudunk nyújtani, az meg hogy nem nézitek a moddb oldalunkat nem a mi hibánk :) ...ha nem beszéltek angolul az sem a mi hibánk, nem mondom, hogy a ti hibátok, de ezt legyetek szívesek ne a mi kontókra írni. Remélem nincs harag, én sem haragszom senkire, de az a kijelentés, hogy mi nem mondunk semmit a játékról kicsit bosszantó.

Ha valaki ráér fordítgatni, és akar is segíteni, akkor jelezze nekem, és megbeszélem vele a dolgokat.

ps: ja és van facebook, twitter, és g+ oldalunk is :) ott is mindig van valami kint.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés