Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Időjós

    csendes tag

    Abban igazatok van hogy rengeteg a kihasználatlan terület, ami csak arra jó, hogy óriási távolságokra tolja egymástól a küldetések helyszíneit, de ennek a játéknak szerintem ez az egyik lényege. Ha a géped lehetővé teszi, játssz full grafikán, és élvezd a látványt, éld bele magad a körülötted lévő poszt apokaliptikus világba. Barangolj mint egy felfedező, és tartsd nyitva a szemed, s füled, mert bárhol ráakadhatsz egy drágább képződményre, bárhol rád támadhat egy vadállat, vagy rád lőhet egy bandita. Ezen kívül úgynevezett kitörések is szoktak lenni, melyek erős sugárzással járnak, így gyakran 30 másodperc jut arra hogy keress egy jó menedéket, máskülönben ott halsz meg még akkor is ha van nálad sugárzás elleni gyógyszer. A másik dolog amire figyelni kell ebben a játékban az a felszerelés. Az 50 kilós súlyhatár betartásával mindig okosan kell gazdálkodni.
    Nekem tetszik ez a játék így ahogy van, viszont a barangolás már nekem is az agyamra megy. Ha már van benne autó, akkor legyen benne elegendő üzem anyag is itt-ott, és a helyszínek 90%-ára el lehessen jutni autóval is, ne csak mindig gyalog, mert így tényleg csak egy mozgó felszerelés tároló az egész autó, továbbá külön idegesít, hogy ott a kocsi, de gyalogolnom kell 20 percig. Az se biztos hogy rossz megoldás volna ha több használható autó lenne szétszórva arányosan.

Új hozzászólás Aktív témák