Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Időjós

csendes tag

100RU (vagy 1000?) a csaposnál a kanna, de csak annyit ír hogy kanna, és hogy el lehet vele sétálni egy benzinkúthoz. Azt nem írja hogy tele volna. Viszont mivel óriási a térkép, így nem hiszem hogy egyedül a csaposnál szerezhető be benzin. Logikátlan volna. vagy oda kell valahogy vonszolni az autót, és a csapos 10 kannáját megvásárolni. Aztán beosztani. Most a fogságba esett szolgálatos tiszt kiszabadításával vagyok még mindig bajban. Nem találom őt az épületben. A térképen még mindig zölddel jelöli, így gondolom hogy még véletlenül sem ölhettem őt meg amikor ott jártam. Egyébként leadtam az iratokat, de új küldetést nem kaptam. Még mindig beljebb kell jutnom a barlangba (valahol borongáson), ahol legutóbb csodálatos módon meghaltam, anélkül hogy hozzám ért volna bárki is. Továbbá úgy hallottam hogy ehhez kapcsolódóan tudná valamilyen ügyeimet elintézni a csapos, mert megöltem olyanokat akiket nem kellett volna, no de hogy ebből mi hasznom lehet, azt sem tudom. Mindenesetre borsos ára van a segítségnek, mert legombolna érte rólam 10.000 RU-t.

Hozzászólok Aktív témák