Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagajr78

    tag

    válasz Habugi #3530 üzenetére

    A kitöréseknek nincs közük a beragadt küldetésekhez. Küldetésben ha jönnek akkor azok eleve jönnének.

    Állítólag (ezt a GSC lost alpha részlegében olvastam) akkor bukkan elő nem feladathoz rendelt kitörés, ha sokáig mászkál az ember egy adott pályán és kisebb feladatokat végez. A sokáig nem tudom pontosan mit jelent, de részemről eddig 5 alkalommal kaptam soron kívüli, nem feladathoz script-elt kitörést (1 blowout-ot és 4 pszichikai vihart). Volt amelyik simán csak jött miután már vagy két és fél órája ugyanazon a térképen barangoltam, volt ami előbb csapott le rám miután egy rakás feladatot végeztem cordon-ban a pda-n keresztül felvéve azokat és a sztorival nem haladtam.

    Beragadt küldetésem meg nekem is van (olyan ami nem javítható egy egyszerű map visszatöltéssel, egész pontosan a Freedom feladat mikor a vezérnek kell visszavinni egy cuccot amit nem akaródzik neki átvenni). Amellett is kaptam már spéci vihart.

    Feladatok teljesítésére meg nincs konzol parancs, így manuálisan sem lehet eltüntetni a beragadtakat. Azokra egy orvosság van, újrajátszani azt a feladatot ami beragadt.

    miklos3391:
    Jövő hét elejére van ígérve a következő patch aminél teljesen új játékot kell majd kezdeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák