Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erdő

    tag

    válasz shield #33695 üzenetére

    Örülök, hogy tetszik, nekem is bejött ez a mod!
    Úgy rémlik, hogy az AK-12-eshez csak egy helyen, a Forester melletti épületben, egy rejtekhelyen lehet hozzájutni.
    A híd leeresztése feladatot akkor kapod meg, ha odamész a híd vezérlőszerkezetéhez és a megfelelő helyre állsz. Az elektronikai cuccok összeszedését pedig a sztalker szerelő adja, aki ott van a Vörös Erdő kapuja közelében, Forester oldalán. Szerintem a zsoldosokhoz nincs köze. Próbáld meg, hogy összeszeded a bányában a cuccokat és elviszed a szerelőnek. Hátha úgy rájön, hogy kellenek neki.
    Hogy mikor jutsz Veleshez az attól is függ, hogy milyen sorrendben végzed a feladatokat. A rák ellen gyógyszerhez mindenképpen az kellett, meg a köztes lét-es pályán (eltűnt sztalker) is, de ott ad is egyet.
    Az AEK-nél fura volt a távcső: volt, hogy sikerült rátennem, de volt, hogy csak az a hang jött, ami a távcső rászereléskor szokott elhangzani, viszont nem tette rá. Úgy éreztem, hogy ez valami hiba, de az is lehet, hogy rossz távcsővel próbálkoztam. Távcsöveket talán Hawaiinál meg Moreaunál lehet kapni. Próbálkozz, de ments előtte, hátha nem jó hozzá. De ha beszerzed a mesterlövész puskát, akkor nem lesz jelentősége. 5.56-os fegyvert én is vittem magammal, ha már ahhoz is van lőszer, és úgy is teve üzemmódban játszok...

    [ Szerkesztve ]

    Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák