Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Erdő

    tag

    Végére értem a Wind Of Time-nak, és csak csatlakozni tudok a dicsérők táborához! Összetett, hangulatos, érdekes játék, eredeti feladatokkal, elég sok helyszínnel. Néhányszor kidobált, a Bár területén lejjebb vettem a minőséget a memória túlcsordulásos hibaüzenetek miatt, de egyébként stabil. Egy-két feladat nem jött össze: a limanszki zsoldosok, mire visszamentem hozzájuk, eltűntek, csak egy irányító volt a táborukban - ennek, gondolom, nem így kellett volna lennie. És úgy láttam végigjátszás videóban, hogy a szabadságos Max-szel el lehetett volna menni a Halott városba - ez nekem valamiért kimaradt.
    Minimális angoltudással a feladatokat meg lehet érteni, a játékot végig lehet vinni. Sajnos a történet így csak halványan van meg, pedig az is hangsúlyos, és érdekesnek is tűnik. Ha valaki szeret fordítani, ezt a mod-ot mindenképpen érdemes volna!

    Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák