Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz agojozsef #31768 üzenetére

    Kosz, a kulonleges Szem-et megtalaltam, ott a suliban, azzal a hellyel szemben, ahol Zuluval vedekezunk, fel kell menni azon a par lepcson ami az epulet sarkanal van, es valami asztal mellett ott a Szem, Omega detektorral talaltam meg en is.
    Az ismeretlen kepzodmenyekbol 2-t megtalaltam, mostmar nem jut eszembe hol volt a 2-ik asszem az is Pripjatyban, talan a Szoloindanal ? Vagy valahol arrebb, mar fene tudja.
    Az X-8as labor tippet koszonom, az is lehet hogy nem pont ott lesz ahol mondod, mert azok a nyomoru torpek mindent a levegobe dobalnak... :W
    Az 1-so emeleti papirt megtalaltam, olyan mint egy ujsagpaksameta, akkor a laborbeli hianyzik a boldogsaghoz csak :)
    A kitores valahogy kikapcsolodott, nem is csoda ha nem lettek uj kepzodmenyek :D
    Amugy elmentem, es kinyirtam Csapajevet, es kesz :D
    Most talan a zsoldosokat gyilkolom majd le, csak hogy kerek legyen a kep, esetleg a Hajnalosokat is ? Meg nem tudom ;]

    Villam : abbol egyet talaltam, Szikrancsbol is egy van, remelem majd meg kepzodik, az elejen ha tudom, akkor nem adom el...

    A Sotetvolgyben hol van Balthazar ?

    Shield : eladogattad a cuccokat ? es ha igen, helyrejott-e a mentes ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák