Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • theyourmom

    újonc

    Egy elég bosszantó és idegesítő kérdéssel fordulnék, valakihez aki zseni a routerekhez, szóval nem régiben belett szerelve egy új router a házba és az problematika adódott, hogy amikor meg akarom nyinti a router kezelő felületét/prograomzói felületét normális esetben a jó öreg "ipconfig" default gateway-es ipvel tudnám megnyitni ami ugye a router ip-je. Ezzel meg is nyitja csak, hogy a külső ip-mel amit pl whatismyip, dot, com-ról szedek ugyan úgy megnyitja. és nem csak erről a gépről minden eszközről ami rácsatlakozik a hálozatra persze jelszóval van védve de egy-két dolog emiatt nem mükszik és tudtommal ez nem normális. Tehát a kérdés az lenne, hogy ezt hogyan lehet kikapcsolni (? ) /átállítani (? ) vagy akármi? Már 2 hónapja próbálom megodlani szóval ha valaki tudna segíteni nagyon boldog lennék. Ja és a Remote Management opció nincs az én routermben (ZXDSL 931VII) , azt olvastam, hogy ezt az Anti-hack opció váltja fel ezt be is kapcsoltam a routert a neten keresztül rebootoltam ,de még mindig semmi változás

    [ Szerkesztve ]

  • club1

    veterán

    válasz theyourmom #1 üzenetére

    Egy kérdésnek nem nyitunk topicot, amit csináltál, a fórum alapelvének megsértése!
    Főleg hogy egy rakat routeres topic-unk van. Pl.: router gondok.

Aktív témák