Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guccy75

    csendes tag

    válasz Gaz 78 #1988 üzenetére

    Na,szóval az van,hogy letöltöttem egy pár kocsit.Az MG helyére került egy Suzuki Swift s1600,a Subaru 2003 helyére egy Subaru 2008,a Citroenhez pedig egy C4.Egy nagy gondom van,hogy az online rész nem látja ezeket a kocsikat.Végignéztem vagy öt pályát de mindenhol csak a fennmaradó öt kocsihoz enged hozzáférni.A másik problémám,hogy letöltöttem a Sosnova vagy mineve .exe fájlt.Elindítottam a telepítést.Telepítési könyvtárnak autómatikusan a C:\Program Files\SCI games\Richard Burns Rally elérési utat adta meg ami az én esetemben teljesen korrekt.Még sincs sehol!Az online részben abszolút nem találom.Az offline módban eddig is ott volt de ha rá klikkeltem mindíg azt írta ki,hogy ez a pálya offline módban nem játszható.Akkor mit töltöttem le és mit innstalláltam?Ha valami offline modban nem játszható akkor mért van az offline pályák között és az online részen mért nincs?Amúgy most végignéztem egyesével az összes pályát ami beengedett és mind a játékban is megtalálható pályákat takarja.Esetleg egy kicsit a grafika jobb némej esetben.Hol vannak az új pályák?Gondolom senki sem azért tölti le ezt a sok szart,hogy aztán ugyanazokon a pályákon mennyen mint azelött,sőt,még az internetet is fizetnie kell!Még azt szeretném megtudni,hogy hogyan tudom azt elérni,hogy a betöltött pl.Suzuki Swiftet a játék is Suzuki Swiftnek lássa ne pedig MGnek?[link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák