Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Hát gyerekek, megérkezett a 8850 !!!!!!!!!!!!!!!!! :R :R :R
    Kezdtem nem hinni benne, hogy valaha is ideér. A csomag fel volt bontva, és rá volt írva, hogy officially kinyitották a VÁM-on ellenőrzésre, de újra leragasztották úgy tűnik, és továbbították a postának. Most már értem, hogy miért került ez a telefon anno negyedmillió forintba, egyszerűen gyönyörű, szerintem a valaha létezett legeslegszebb telefon, így full feketében és kék színű háttérvilágítással pedig egyszerűen maga a beteljesült álom. Csak ódákat zenghetnék róla. A seller megcsinálta, amiket kértem tőle, full fekete színben küldte, rajta figyel a magyar nyelv, nincs szolgáltató logó, és nincseneke a billentyűkön kínai krix-krax-ok, full angol billentyűzetes!!! Plusz a hátlapot leszedve Made in Finland feírat figyel az akksi alatt, az akksi pedig egy csomagolt (ettől még nem biztos, hogy új) BLB-2, ha jól láttam. Töltőből is a CE (Central-European) verziót küldte, ahogyan kértem tőle, ez a seller megkapja tőlem a maximálisan jó minősítést az e-bay-en, mert megérdemli, sőt, meg is írom neki, hogy le a kalappal előtte!

    Csináltam pár képet is az új phone-ról, fellőttem őket picasa-ra, remélem rendesen meg lehet őket jeleníteni:

    Pontos illesztések, nem recseg, nem ropog, a billentyűk nem szalajtanak, pontosak, egyszerűen egy álom, nem bántam meg, hogy megvettem, pláne nem ennyiért, fillérekért e-bay-en, csak ne lett volna ez a VÁM-os frász-ráhozós idegeskedés. :R

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák