Hirdetés
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Milyen monitort vegyek?
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Milyen videókártyát?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Autóhifi
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen TV-t vegyek?
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sinesol
veterán
Még ha kuka is az előző, annak semmi köze nincs a következőhöz, semmire nem lehet belőle következtetni. Az AMD is sokat bénázott, aztán jött a Ryzen kb a semmiből.
-
Pikari
veterán
-
Gyok2
senior tag
Ment a nagy duma, hogy a 18A már milyen jó, erre az megint kuka, jön a következő, a 14A. Ez így nem hangzik valami jól.
-
#85757078
törölt tag
Várjál, nv-t most szántják be mert végre van egy 5090 leégés, de a hibás epyc proci csak megy gariba, szót sem érdemel. Vannak különbségek.....
-
creathall
kezdő
-
Pikari
veterán
-
Kinder
senior tag
-
creathall
kezdő
Hova tűntek az AMD-s hírek az oldalakról? Mondjuk én sem vennék AMD-t az elmúlt 27 éves informatikai múlttal a hátam mögött. Az utolsó f@sz@ AMD a K6-III volt.
-
pelgrim_v1
tag
Pontosan. Sokan nem képesek ezt felfogni. Vannak hülye emberek vezető helyzetben, de attól hogy Trump van a kirakatban, az USA kormánya nagyon nem egy emberes dolog, azt gondolni hogy egy világhatalom alaptalanul lő hülyeséget csak mert nem látjuk vagy értjük a mögöttes célt, tervet, nettó baromság
ez nem azt jelenti hogy tuti jó lesz, oltári bukó döntéseket lehet hozni, de hogy tuti kitervezett, végig gondolt dolog. Az biztos
főleg az USA-nal ahol nincs olyan ember aki lobby erő és belső támogatottság nélkül bármit megtudna tenni
-
Sinesol
veterán
Szenátusi jóváhagyás. Persze, de honnan tudod, hogy ott nincs olyan, mint itt, hogy "nemzetstratégiai érdek" ami mindent felülír? Vagy ha most nincs is, Trump majd kitalálja, ahogy a vámokat.
Ha azt hiszed, hogy csak ugy ki voltak találgatva a vámok, akkor vagy totálisan szélsőbal fanatikus vagy, vagy csak rettenetesen egyszerű lélek.
-
#85757078
törölt tag
-
T J
tag
Ezzel már elkéstek. Még az első pénzinjekciónál hagyján lett volna, de most már veszett fejsze nyele, mivel ANNYIT meg nem akarnak rászánni az ügyletre, hogy az valóban sikeres lehessen, ill. nem is áll már rendelkezésre minden, ehhez szükséges "alapanyag" - kivásárolni a tőzsdéről, orrpiszkáláson kívül máshoz is értő személyekkel feltölteni a céget, stb.
Olcsóbb lenne hagyni, hogy tönkremenjen - minél előbb - és elővásárlási opcióval élve, jóval olcsóbban, tisztább lapokkal újraindítani a kócerájt. Már ha valóban a "megmentése" lenne a cél.
De közpénzen feltőkésíteni magánvagyonokat - részben kártalanítani az elmaradt haszon miatt veszteséget szenvedőket
- , erre kiváló opció ez a lehetőség...
+1 az utolsó bekezdésre.
És egy újabb kivétellel erősíteni a szabályt.
És tényleg az ilyen kivételek erősítik, ... na nem az esély-egyenlőséget, hanem az egyenlőbbeket. -
noPublicFG
senior tag
Szemernyi tartás nincs ebben a Trump-ban! Kicsit hízelegnek neki, aztán a világ összes valutáját ráborítja a nyalizóra...
-
janeszgol
félisten
Rossz nézni ezt a vergődést. És akkor a nemzetbiztonság, meg beleszól az állam stb itt nem játszik?
-
weiss
addikt
Bakker, igencsak jó karácsonyuk lesz a vezetőknek, ha Sam bácsi perkál nekik.
-
pelgrim_v1
tag
Az akkor is kell, mert különben nincs pénz.
Egy Bloomberg újságcikk nem elég ahhoz, hogy ezt komolyan lehessen venni. Az összes többi elektronikai cég jogosan háboroghat, hogy nekik miért kell egy amerikai állami céggel versenyezniük.
A részesedés nem ad teljes megoldást a problémára, mert a szükséges 40+ milliárd dollárt külön kell biztosítani. Ha mindkettőt megkapja az Intel, akkor is csak évek múlva derül ki, volt-e valami értelme, mert még ezekkel együtt is nőhet a lemaradás a TSMC mögött.
Pontosan, ha a cikk valóság, akkor ez inkább előkészítése annak hogy kapjon egy nagyobb mentést, de felügyelet nélkül nem akarnak ekkora pénzt beletolni , ez meg megszokott gyakorlat
-
Cassi
őstag
Szenátusi jóváhagyás. Persze, de honnan tudod, hogy ott nincs olyan, mint itt, hogy "nemzetstratégiai érdek" ami mindent felülír? Vagy ha most nincs is, Trump majd kitalálja, ahogy a vámokat.
Az akkor is kell, mert különben nincs pénz.
Egy Bloomberg újságcikk nem elég ahhoz, hogy ezt komolyan lehessen venni. Az összes többi elektronikai cég jogosan háboroghat, hogy nekik miért kell egy amerikai állami céggel versenyezniük.
A részesedés nem ad teljes megoldást a problémára, mert a szükséges 40+ milliárd dollárt külön kell biztosítani. Ha mindkettőt megkapja az Intel, akkor is csak évek múlva derül ki, volt-e valami értelme, mert még ezekkel együtt is nőhet a lemaradás a TSMC mögött.
-
sfefe
addikt
Szenátusi jóváhagyás. Persze, de honnan tudod, hogy ott nincs olyan, mint itt, hogy "nemzetstratégiai érdek" ami mindent felülír? Vagy ha most nincs is, Trump majd kitalálja, ahogy a vámokat.
Az mindegyiknél van mindegy milyen szín van hatalmon bárhol...ne legyél naiv....
-
Geri Bátyó
addikt
Szenátusi jóváhagyás. Persze, de honnan tudod, hogy ott nincs olyan, mint itt, hogy "nemzetstratégiai érdek" ami mindent felülír? Vagy ha most nincs is, Trump majd kitalálja, ahogy a vámokat.
-
Kotomicuki
senior tag
Ezzel már elkéstek. Még az első pénzinjekciónál hagyján lett volna, de most már veszett fejsze nyele, mivel ANNYIT meg nem akarnak rászánni az ügyletre, hogy az valóban sikeres lehessen, ill. nem is áll már rendelkezésre minden, ehhez szükséges "alapanyag" - kivásárolni a tőzsdéről, orrpiszkáláson kívül máshoz is értő személyekkel feltölteni a céget, stb.
Olcsóbb lenne hagyni, hogy tönkremenjen - minél előbb - és elővásárlási opcióval élve, jóval olcsóbban, tisztább lapokkal újraindítani a kócerájt. Már ha valóban a "megmentése" lenne a cél.
De közpénzen feltőkésíteni magánvagyonokat - részben kártalanítani az elmaradt haszon miatt veszteséget szenvedőket
- , erre kiváló opció ez a lehetőség...
-
tibaimp
nagyúr
Úgyse hagyják az Intel és gyártása tönkremenetelét, vagy azt, hogy más vegye meg, mondjuk pont egy kínai mamutcég. "Európa ilyen idióta", hogy mindent is elad Kínának....
-
Cassi
őstag
Ez egyelőre csak egy terv, szenátusi jóváhagyás stb. kell hozzá. Egészen mostanáig Trump nem beszélt újabb állami szerepvállalásról, nem világos, kinek a javaslata ez. Egyelőre nem venném biztosra.
-
Pikari
veterán
A foundry rendkívül nehezen tenne bele ilyet a procikba. Annak az eladásáról van szó, nem az "igazi" intel eladásáról. Nem lehetetlen így backdoort tenni a processzorba, de nem is praktikus.
-
RobbyJr
addikt
-
Victorio
aktív tag
Helyes. Így végre hivatalosan is jöhet a procikba a nemzetstratégiai szempontból fontos backdoor és killswitch.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Óra topik
- Szigorít az Apple az App Store-ban, célkeresztben az értéktelen alkalmazások
- További aktív témák...
- Bivaly erős Dell Precision 5560 (Core I7 11850H 32Gb DDR4 1Tb SSD 4K érintő 4 Gb Nvidia RTX)
- LENOVO ThinkBook 15 G2 ITL i5-1135G7/16GB RAM/512GB SSD/15.6" FullHd laptop
- HP 840 G3 laptop - Áfás számlával
- PowerColor RX 6700 XT 12GB GDDR6 RED DEVIL Eladó!
- Eladó használt PC i5 9600k,2x8GB DDR4, 256+500GB SSD,1660 OC
- HIBÁTLAN iPhone 14 Plus 128GB Purple -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5640
- Dell Pro Plus 14 Core Ultra 5 238V 32GB 1000GB FHD+ TouchScreen ProSupport Plus gar: 2028.10.07
- Apple iPhone 15 Plus 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- szinteÚJ Lenovo LOQ 17 Intel Core i7-13650HX, 16GB, 1TB, RTX 5060, FHD165Hz Gar.: 2028.11.05.
- ÚJ ASUS O! Play Air HDP-R3 médialejátszó eladó
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Ilyet mondani mi?
Occsssóóóó Nagyon gyors ha van hozzá rendes driver, meg ha nem cseszi szét a komplett infrát, de amúgy jó ja.

