Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Moby #321 üzenetére

    Érdekes, hogy bár a Sárkány tartott legtovább (kb. 10 percig kerülgettük egymást) nem ő volt a legnehezebb Boss számomra. Gorefist-tel sokkal többet szenvedtem, itt a távcsövessel messziről tudtam sebezni, a kis csatlósait meg pisztollyal kaptam szét.

    (#322) Scholes9 amikor megalkotod a karaktered legenerál neked a játék egy világot. Ezek teljesen véletlenszerűek a lehetőségekhez mérten, mint láthatod az előtted lévő hozzászólásokban, hogy a Boss-ok sem feltétlenül ugyanazok mindenkinek. Miután végére érsz a sztorinak, lehetőséged van a meglévő karaktereddel újrapörgetni (Reroll) a világot nehezebb nehézségi fokon (van Hard meg Nightmare), ami különbözni fog ez előzőtől. Ha úgy alakul más Főellenségeket kapsz, teljesen másféle útvonalon jutsz el oda ahova kell és stb. Ez nem egy looter-shooter ahol szórja a játék az újabbnál-újabb fegyvereket, páncélokat. A meglévőeket kell fejleszteni, itt leginkább csak nyersanyagot gyűjtögetsz. Nem leszel sohasem OP valamilyen felszereléstől, mindig meglesz a kihívás ezáltal sem válik olyan hamar unalmassá.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák