Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • medve66

    csendes tag

    válasz Zamery #14 üzenetére

    Hali nekem sem akar elindulni sehogy sem és mivel nem vok linux guru ezért gőzöm sincs h miért nem indul el :(
    És kb már v 1000X bróbálltam minden féle verziót és felraktam azt a firm veret amit te mondtál és mindent követtem végig olvastam mindenféle nyelven mindenféle fórumot és ott sem találtam semmi használhatót ami segített volna :( meg találtam vmit az egyik fórumon h vmi php-s scriptet kell lefuttatni de hogy? :F :F :F :F
    Amikor semmilen prompt-ot nem tok felhozni :F
    meg csomó helyen írnak minden félét h ebben meg abban a mappában kell keresni vmi file okat amiknek sem az elérési útja sem pedig maga a file nem létezik.
    Szintén találtam hozzá vmi keymaker-t amit szintén nem tok h h tudnék elindítani v lefuttatni mert arra már rájöttem h h lehet kinyitni a telnetet enéllkül a telepítő csomag nélkül csak felhasználói nevet meg jelszót kér a felhasználó i nevet szintén meg találltam ami NsaRescueAngel, de a jelszót meg azzal a keymaker progival kéne elő mókolni vhogy (amit nem tok h h indítsam el). Mert onnan tól h kinyitottam a telnetet már boldogulnék csak az fenének sem akar ez a cucc rá felmenni sehogy sem pedig még a + telepítő csomagot is leszedtem hozzá ami állítólag azon kívül h a transmissiont felrakja még csomó más cuccot is felrak hozzá h mit azt szintén nemtom :F mert nem sikerül zöld ágra vergődni vele :O

    [ Szerkesztve ]

    modding is cool

Új hozzászólás Aktív témák