Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    T. PH!-s tesztelők. Szerintem össze kéne itt a fórumon szedni egy a listát az MP3 lejátszókkal kapcsolatos tipikus kérdésekről, amiket soha nem mond el a gyártó (meg az eladó sem tudja), és az ezen listában szereplő kérdésekre tesztelésnél mindig következetesen válaszolni kéne. Konkréten, szerintem (nem értek különösképpen az MP3 lejátszókhoz, csak nemrég vásároltam...):

    Fontosabb dolgok (szerintem):

    - Tényleg tud-e a cucc helyes sorrendben lejátszani mappán (tehát albumon) belül? (Én eddig 2 MP3 lejátszót ismertem meg közelebbről. Az egyik csak akkor tudta sorba tenni helyesen a számokat, ha volt Track Number ID3-tag az MP3-akban. A másik felírási sorrendben játszotta le a számokat... erre persze csak akkor jön rá az ember, mikor nem ABC sorrendre volt az intéző ill. total commander állítva mikor felmásolta őket, ill. amikor nem egyszerre másol fel az ember albumokat.)

    - Lehet-e a cuccot tápról (azaz AC-USB adapterről) üzemeltetni, vagy olyankor átvált töltés módba, és nem lehet csinálni semmit? Ha lehet, akkor rajta lehet-e felejteni akármeddig a töltőn, vagy egy idő múlva túl tölti magát? (Ez a pont azért érdekes, mert sokan asztali lejátszóként is akarják használni a cuccot. Tehát pl. egész nap szól, mint a rádió.)

    - Az equalizer vonatkozik a rádió hangjára is?

    - UMS vagy MTP, ill. van-e választás? Igen, ezt már most is említettétek, de eléggé el van dugva. Szerintem a táblázatba kéne ezt beírni.

    - Ha a lejátszó MTP-s, enged-e az általam készített könyvtárstruktúrában navigálni, vagy csak ID3 tag alapján lehet?

    - Kezeli-e normálisan a többszintű könyvtárstruktúrákat. Nem tudom, talán ma már nincs olyan ami nem... régen volt, ezt tanúsíthatom, pl. egyáltalán nem látta, ami egy al-al könyvtárban volt.

    Apróságok:

    - Pontosan milyen szűrésekkel tud lejátaszni? Pl. adott szerzőtöl mindent?

    - Meg tud-e állni album végén, vagy mindíg folytatja a következő (pl. ABC szerint következő) album első számával?

    - Saját playlist összeállítás hogyan megy? Használható?

    - Tud-e magyar (tehát ékezetes) album neveket helyesen ABC sorrendbe tenni?

    Na, hirtelen ennyi. Tessék, lehet beszólni, meg hozzáteni...

Új hozzászólás Aktív témák