Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz x_o_n #31 üzenetére

    Azt hogy valaki egy tárgyhoz eszmei értéket köt az a szíve joga, számomra attól még egy darab műanyag lesz papír lap díszítéssel.
    Személy szerint én zenét szeretnék első sorban hallgatni új előadókat új zenéket felfedezni(akár régieket), eljárni az előadók koncertjeire ha tehetem, ezt a steam és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások nagyon kényelmesen elérhetővé teszik. Még soha a történelem során nem volt ekkora mennyiségű zene ilyen könnyen hozzáférhető.
    A stream elsősorban a zenéről és annak élvezetéről szól, nem pedig gyűjtögetési hobbikról. Nem is értem miért vennék bármit is, mikor szabadon válogathatók több milliónyi zenéből korlátozás nélkül.

    Megértem ha valaki műanyag korongokat gyűjtöget, mert neki ez tetszik, én is gyűjtögetek értelmetlen dolgokat, de tisztában vagyok vele hogy értéktelen másnak és értelmetlen. Nagyok kevés CD értékes, és egyre kevesebb ember van aki számára értéket képvisel. Pont ahogy a bakelitet is fillérekért szórják ki zsibvásárban, ugyan ez történik majd a CD-kel. Nyilván lesz egy gyűjtő réteg a jövőben is, aki megfizeti az értelmetlen árakat. De ez a fizikai adathódozó és a fizikai adathordozóhoz kapcsolódó szolgáltatások kihalásával egy eltűnő réteg lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák