Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    Nekem ezzel a Xiaomi Band karperec sorozattal kapcsolatban mindig az volt az érzésem, és ez mostanra sem változott, hogy a vásárlói javarésze azért szerzi be, rendeli meg, mert "kissz óccó", és nem azért mert szüksége van rá. Tech kütyü, működő, szoftvereket futtató kiegészítő, fancy XIAOMI, aminél sok vásárlónak több nem is kell. Az ismerősi körömből azt vettem le, hogy megveszik, de a legtöbbüknek fogalmuk sincs hogy milyen funkciók miatt, aztán általában a fiókban végzi, jobb esetben eladják.

    Őszintén, én amikor megláttam a kijelző fényerejét, és hogy miként vannak tördelve az üzenetek rajta,

    Szia Zso-
    fi vasár-
    nap tali
    a Buda-
    pest park-
    ban...

    Illetve ahogy a Xiaomi fotós watchface-szel reklámozta ezt a méretet úgy hogy széltében kis túlzással a középen álló nagypapa orra fér el a megjelenítőn, hát vakartam a fejem. Aztán az előző szériáknál ( ami mostanra biztosan enyhűlt, vagy megszűnt ) tele voltak írva a fórumok a felhasználók által ajánlott olyan megoldásokkal, hogy "ha neked is kifakult a kijelződ, dobd ki, rendelj újat".... Szóval na, no komment.

    Nem gondolom hogy nincsenek jól használható funkciói, amit néhányan a vásárlói közül valóban igénybe is vesznek, de ahogy látom hogy miért veszik meg az emberek, ( tech kütyü + árszabás ) és hogy mennyi romlik ( vagy romlott el belőlük a múltban ) és alap esetben is mennyi landol belőlük a fiókban kihasználatlanság miatt, nekem ez inkább indokolatlan elektronikai hulladék felhalmozás a Xiaomi részéről, mint életminőséget könnyítő termék. :N Nem akartam senki lelkébe gázolni, aki szereti, és hasznát is veszi, az használja egészséggel a készüléket! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák