Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joker88

    őstag

    válasz gagyilovag #221 üzenetére

    szerintem mindkét általad említett telefon képes kikapcsolt állapotból ébreszteni..

    ha esetleg a méret lenne a lényeg --> [Xiaomi Redmi 5 Plus 3/32 kb. 50.000 ft]

    vagy --> Xiaomi MI A1 (EU) 4/64 kb. 60.000 Ft .

    de ha már itt vagyunk ebben a topicban..
    immáron második hetes a 5A Prime nálam..
    Én 640XL-ről jöttem,szóval nekem a méret számított. 2tizeddel kissebb a Redmi. Kicsit észrevenni.
    Használat közben : A rendszer sebessége tökéletes,reszponzív egy telefon. Fóliát nehézkes rá találni a 2,5D hajlítás miatt ( a telefon szélei nem 90fokosak,hanem hajlítottak,íveltek. ) Tok még a postával úton vannak.
    A fényképezője a Lumiával összehasonlítva gyengébb. Igaz a Lumia 640XL Carl Zeiss optikával rendelkező lencse volt,ez nemtudom milyen gyártmány.
    A selfie kamerában érzek én némi átverést, a specifikációk mindenhol 16MPx-et hoznak,szerintem nincsen annyi.. inkább 8, 12 MPx. ( vagy csak a szoftver bénázik..) de ez az én szubjektív véleményem.
    A videó készítésével vannak gondjaim, valamikor nagyon megszűri a hangokat a szoftver,mintha víz alatt lenne a mikrofon.. de néha pedig jó a hang. A képpel nincsen gondom videózásnál.
    A beszéd közbeni hangzás elfogadható, zajosabb környezetben, ilyen helyen dolgozok, normális hangerővel beszélve is jó a vétel mindkét oldalon. Tehát a zajszűrő mikrofon teszi a dolgát.
    Az akku nálam állandó mobilnettel,Bluetoothal ( MiBand 1S) bekapcsolva is, illetve használatban hozza a másfél napi üzemidőt..Korrekt az akku.
    Felbontás: hát kinek a pap,kinek a neje.. Nekem megfelel az 1280*720 ..
    A fülhallgatós zenehallgatás hát hogyan is jellemezzem... Jobbat vártam volna.. Ég és föld a helyzet a Lumiával összehasonlítva, sokkalta jobb volt a fülhallgató audióchip a Microsoft termékénél..Próbáltam beállítgatni,de nem sikerült..
    Tárhely: nem kell szűkölködnöm programok telepítése terén,maradjunk annyiban.. A telefonban benne van a saját Samsung-féle 32Gb-os MicroSD kártyám is..
    Térképet,navit nemigazán használok,ennek a véleményezését meghagyom másnak..
    Infra jó , együtt működik az LG FHD TV-vel.. Másom nincs...
    Ujjlenyomat olvasó teszi a dolgát,semmi problémám..

    Elnézést, ha egy kicsit hosszára engedtem, de hátha átfogóbb képet kapsz a telefonról ezen szösszenet elolvasása után.. :R

    tagek hogy megtaláljam később is.. : #szösszenet, #gyorsbemutato , #RedmiNote5APrime .

    [ Szerkesztve ]

    In loving memory of Garrett Lockhart

Új hozzászólás Aktív témák