Hirdetés

2018. október 17., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-04 16:50:17

PROHARDVER!

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1) Viktor0610

Viktor0610
(Jómunkásember)

Következő kiszemelt a Mi A1 után. Kicsit hiányzik a MIUI. :D
Csak lenne keskenyebb... :(

Az mondjuk, fura, hogy a proci azonos, mint a Mi A1-ben, de a benchmarkokban elmarad attól.
A nagyobb kijelző vagy a MIUI miatt? :F

[ Szerkesztve ]

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#2) batai15

batai15
(PH! félisten)

Nem rossz kis telefon, de amiért idén nem xiaomi lra váltok :
A nagy kijelző. 18:9 ben az 5. 6 7 még egy kézzel is kezelhető, de már a többi nem. Nincs type c ami az mi a1 után megint érthetetlen, csak úgy mint a snapi 625. Note rol csak a 18 9 lenne változás más nem. Amúgy hozzá az elvartat jó telefon.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#3) Donki Hóte

Donki Hóte
(őstag)

3 hete rendeltem egy ilyen telefont a Gearbestről, de azóta sincs semmi hír róla :(

Lassan az Eustock is elkezdi árulni, úgy tűnik, hogy lekörözik a Gearbestet.

15 éve a PH!-n :-)

(#4) AxBattler válasza Donki Hóte (#3) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Csak jöjjön Stock-ra! Redmi Note 4-et akartam venni, és vacilláltam a modellek között, mire befutott ez a teszt... már rendelem is, amint megjelenik a 4/64GB-os modell.

A teszt meg jó lett, de azt sehol nem látom, hogy ez a készülék alapvetően Kínában fut Redmi 5 Plus néven, a világ többi részén meg Redmi Note 5-ként (Pro nélkül) fog forgalomba kerülni.
Vagy tévednék?

[ Szerkesztve ]

"Cable management is for the weak!"

(#5) aelod

aelod
(PH! kedvence)

Hát nem tudom, nagyon nem tetszik ez a nyújtott trend ami felé tendál mindenki. A telefon korrekt. Érdekes, hogy ebbe is nagy akkut tettek szerintem ez dönthet majd a MI A1 ellen. Ha jól tudom abban kisebb telep van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem lett rossz, várjuk a Note 5-öt. :)

This is Super Saiyan Rosé Goku Black!

(#7) Bone123 válasza AxBattler (#4) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

A készülék doboza szerint a tesztben szereplő Xiaomi a Redmi 5 Plus Global Version. Az Indiában elstartolt Redmi Note 5 Pro az információink szerint egyszerűen Redmi Note 5 néven fog a globális piacon felbukkanni.

(#8) soko70

soko70
(fanatikus tag)

Ilyet használok két napja, csak dicsérni tudom. Végre a rezgő motor is elég erős benne, a napi feladatokhoz nem rossz. A kamera sem vészes. Szerintem jobb kicsivel mint az A1-ben lévő. De ez csak az én véleményem. Azért kiváncsi leszek a Note 5-re. Az ár/érték bajnok minden tekintetben.

[ Szerkesztve ]

(#9) AxBattler válasza Bone123 (#7) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Oké, akkor ezt tisztáztuk! Köszi! :R

"Cable management is for the weak!"

(#10) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Korrekt lett a teszt. Ennyi pénzért nem rossz ajánlat a készülék.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) -- Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra? Keress PM-ben.

(#11) Viktor0610 válasza soko70 (#8) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

"Szerintem jobb kicsivel mint az A1-ben lévő."
Wat? :Y
Képet vagy nem hiszem el!!!44! :D

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

(#12) soko70 válasza Viktor0610 (#11) üzenetére

soko70
(fanatikus tag)

Bocsi, csak írtam, hogy ez a magán véleményem. Amit én látok. Attól még lehet az jobb. De nekem ez tűnik jobbnak. de kinek mi. Nem tudom konkrétan összehasonlítani, már nincs meg az A1. De nem lenne rossz. Adtál egy jó ötletet.

[ Szerkesztve ]

(#13) Herreløse válasza ghiottone (#10) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

+1

Norsk kriger

(#14) Jhonny06

Jhonny06
(PH! kedvence)

A kiálló single kamera nagyon hülyén néz ki, amúgy nehéz belekötni ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2EIOAOx

(#15) Imi1981

Imi1981
(PH! addikt)

Tetszik ez a teló. Szerintem jó képet lő a kamera és szerintem jobbat mint a redmi note 4-em. A note 4 pro tesztet várom már.

Amúgy ez a miui vs android one nem biztos hogy úgy van ahogy itt le van írva! Youtubeon néztem pár sebesség összehasonlító videót az A1 és a snapis note 4 közt és bizony a note 4 volt gyorsabb (igaz kicsivel de akkor is) ! És a proci ugyan az a két telóban.

(#16) tothmaxy182

tothmaxy182
(őstag)

Jó telefon annak, aki épp váltani szeretne, de engem semmi sem sarkall a Redmi Note 4-ről való váltásra se erre, se a Note 5 Pro-ra (sőt, a nagyobb kijelző inkább hátrány)...
Majd meglátjuk mit hoz a Redmi 6, vagy a Redmi Note 6...

Minden szavam magánvélemény!

(#17) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Note 3 Pro-ról, illetve Note 4-ről nem éri meg váltani erre, viszont a korábbi 5,5"-es Xiaomikról, illetve drágább, de nem jobb középkategóriásokról simán.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#18) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Már várom, márciusban elvileg jön egy ilyen a családba

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#19) Viktor0610 válasza Imi1981 (#15) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

A tesztben épp' fordítva van. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Nem érzem azt hogy érdemes lenne lecserélni a Note 4 vagy az A1-et erre.
Bár meg kell hagyni a nagy kijelző picit csábít. De nem annyira hogy belevágjak.
Inkább MI7 vagy Mix2S-re leszek a legjobban kíváncsi.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#21) Kaktusz92

Kaktusz92
(kvázi-tag)

Többen is írják, nem érdemes Note 4-ről váltani. Sokaknak nem tetszik ez a képarány, nekem se.

(#22) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

A nyújtott képernyőhöz, sajnos nem nyúlik az ujjam, így kihagyom. (ezt is)

"a pénz okos ember zsebében szolga, az oktalan zsebében úr"

(#23) Donki Hóte válasza Viktor0610 (#11) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Van összehasonlítás a fényképező képességeikről a GSMArenan.

Megnézve nem mondanám jobbnak az 5Plus képest az A1 képeinél, de rosszabbnak se látom...

(#24) razorka777 válasza Kaktusz92 (#21) üzenetére

razorka777
(PH! kedvence)

Én se váltok, egyelőre marad a Note 4.

Redmi 3S&Redmi Note 4

(#25) vond

vond
(ARCKÉPGYÁROS)

Ennyiért ez nagyon jó vétel. :K Épp mobilt készülök váltani, és nem nagyon akarok 50-60-nál többet kiadni az újért, úgyhogy ez a Redmi 5 Plus is erősen esélyes. Főleg, hogy 6 inches a kijelzője, ami felőlem lehetett volna még egy kicsit nagyobb is. Majd a Mi Max 3. ;]

Bone! Az Eustock-osok esetleg nem tudnak infóval szolgálni az elérhetőségről, illetve a 4/64-es változat hazai árárról?

[ Szerkesztve ]

FLICKR: https://www.flickr.com/photos/100605377@N06/

(#26) nbg

nbg
(őstag)

Amugy szimpi lenne a Xiaomi, csak ez az App menu nelkuli, mindent a kezdokepernyore kipakolos dolog nem tetszik...
Ezt hogyan lenne a legegyszerubb orvosolni? Eleg egy masik launcher, vagy melyebbre kell nyulni hozza?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#27) Viktor0610 válasza Donki Hóte (#23) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Nekem kicsivel élesebbnek tűnnek az A1 képei, illetve másutt láttam képeket a Redmi 5 Plusszal, ott a színek sem voltak olyan jók.

(#28) Viktor0610 válasza nbg (#26) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Elég egy másik launcher. :)

(#29) tibcsi0407 válasza vond (#25) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Nincs még 4/64-es B20-as változat.

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#30) neoforce

neoforce
(fanatikus tag)

Hát nemtudom elvileg 22.-én jelenik meg a global verzios változat hivatalosan!
Ez még a mokolt roomos?!?

(#31) Imi1981 válasza Viktor0610 (#19) üzenetére

Imi1981
(PH! addikt)

Nem pontszámokra gondoltam hanem összehasonlító videóra. Pontszám nem sokat számít. Erre gondoltam pl link . Persze attól még jobb teló az A1 mint a note 4 de a miui bizony nem lassabb mint az android one.

(#32) vond válasza tibcsi0407 (#29) üzenetére

vond
(ARCKÉPGYÁROS)

Tudom. Épp ezért kérdeztem, hogy tudják-e, mikor és milyen áron lesz elérhető. :)

FLICKR: https://www.flickr.com/photos/100605377@N06/

(#33) tibcsi0407 válasza vond (#32) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

A Xiaomi ilyen téren kiszámíthatatlan. Először általában Hongkong-ban jelennek meg ezek a telefonok, utána terjednek, mint a futótűz. :)

[ Szerkesztve ]

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#34) Mikamaka

Mikamaka
(PH! kedvence)

Jó telefon, szép telefon de én maradok a Note 3 pron.
Majd ha esetleg jön a Redmi Note 5 pro, akkor talán lecserelem, de a mostani készülékemhez képest sok újat nem ad.

( a tesztbe feleslegesnek éreztem a Mi A1 készüléket belekeverni)

[ Szerkesztve ]

PES & ISS PRO only

(#35) tothmaxy182 válasza nbg (#26) üzenetére

tothmaxy182
(őstag)

Fogod és egy mappába behúzod az összes appot...

Minden szavam magánvélemény!

(#36) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Korrekt lett, az ára is kb reális, ugyanitt indult tavaly a Note 4 is emlékeim szerint.

Igaz ez Redmi 5 Plus / aka Redmi Note 5 Induia / , de hát a Xiaomit se a nevezéktanért szeretjük.

Jó termék ez tény, remélhetőleg a Note 5 Pro is hamarosan befut hozzánk is.

@tibcsi0407: Kínában jelennek meg először, mert ugye az a hazai piac, utána India, és utána tovább

@neoforce: Semmi mókolás nincs benne, ez hivatalos Global termék

[ Szerkesztve ]

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#37) nbg válasza tothmaxy182 (#35) üzenetére

nbg
(őstag)

Koszi a "tippet", de ez inkabb kihagynam... ;)

(#28) Viktor0610: Koszonom!

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#38) kelzsoca válasza neoforce (#30) üzenetére

kelzsoca
(Jómunkásember)

Gyári, bontatlan csomagolású, global stable szoftverrel rendelkező készülék :)

(#39) bigrock válasza kelzsoca (#38) üzenetére

bigrock
(őstag)

Akkor benevezünk egyre :)

Thinkpad T450s - Mate 10 Pro

(#40) judas13 válasza Luck Dragon (#20) üzenetére

judas13
(őstag)

Mix2S-re leszek a legjobban kíváncsi.

Én is!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD

(#41) Alarikman

Alarikman
(kvázi-tag)

50k körüli árért ez teljesen rendben van. Hasonló kategóriás Huawei Mate 10 lite jóval drágább és alig jobb(igaz nagyobb a tárhelye és van nfc). Egyedül a súlya elég sok. Teszel rá egy tokot és jó nehéz lesz. Vaskos , nagy kezűeknek ajánlott.
UI: volt Galaxy Note 4-em, az volt ilyen nehéz(pár grammal kevesebb). És az tényleg nehéz volt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

(#42) zolya1973 válasza tibcsi0407 (#29) üzenetére

zolya1973
(fanatikus tag)

Az Alza.hu-n már fent vannak egy pár napja,de hogy b20 van-e?

(#43) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Tehát ennyi pénzböl is lehet csinálni egy nagyon jó telefont. Figyelem Apple és Samsung miért kell lehúzni a vásárlókat?

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#44) batai15 válasza Duree (#43) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Azér ez nem teljesen így van.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#45) tibcsi0407 válasza zolya1973 (#42) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Miért ne lehetne. Már egy pár hete kapható a B20-as.

(#46) judas13

judas13
(őstag)

Jó lesz ez tényleg.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD

(#47) zolya1973 válasza tibcsi0407 (#45) üzenetére

zolya1973
(fanatikus tag)

Annyit írnak,hogy az összes cseh frekvencián működik.Sajnos én ebből nem tudom leszűrni,hogy akkor b20 vagy sem.

(#48) tibcsi0407 válasza zolya1973 (#47) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

A B20 egész Európában járatos. Dobj nekik egy emailt.

(#49) Donki Hóte válasza zolya1973 (#47) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Cseh barátainknál (és sörtestvéreinknél) használatos a B20 sáv.

(#50) zolya1973 válasza Donki Hóte (#49) üzenetére

zolya1973
(fanatikus tag)

Köszi!
Ez nagyon jó! Még sosem volt Xiaomi telefonom,már elég régóta tervezem,hogy kipróbálom.Úgy érzem ez jó lesz nekem.Csak ég egy kérdés:Hívásfogadás beállítható az ujjlenyomat olvasóra?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.