Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shifty!

    senior tag

    válasz fzoli86 #3817 üzenetére

    ..és az index nem ver bele a karterba? :DDD

    Fasza kis toknak tűnik, de magamnak nem vennék ilyet, nekem nagyon bejön hogy ennyire karcsú a készülék, úgyhogy most egy MSVII tokot használok, erről pár szó: hibátlan - a fogása baromi jó, a "dörzsis" felületűt rendeltem íbéjről, nagyon szépen illeszkedik mindenhol, és nem vastagította meg nagyon a készüléket.

    Viszont, az üvegfóliám, ami a széleinél levegős volt, de nem izgatott, kapott egy kis ütést a bal felső sarokban, aminek hatására üveg"pikkelyek" kezdtek el darabonként leválni, az alatta lévő ragasztós fóliaréteg meg ottmaradt :Y Érdekes látvány, de működik így is :DD

    Nekem a gyári töltő szépen dolgozik, melegszik ugyan töltéskor, de 2 óra alatt feldobja 100%-ra az aksit hibátlanul...Nem tudom kinek milyen tapasztalata van ezzel. (EUStock rendelés, ahhoz járó töltő)

    Az aksiidő amúgy nálam beállt egy stabil 5-6 óra SOT-ra, 25% android rendszer fogyasztás mellett...naggyon sok...cserébe monjduk gördülékeny és gyors a rendszer, a RAM kezelés nem okés....Messenger és Zene zárolva a RAM-ba, és 24 óra üzemidő után 1.3 GB szabad a 3-ból...Valami nem karaj ezzel a MIUI-val (xiaomi.eu fejlesztői 8.6, 7.1.2 alapon)

    Feltettem a Google Camera-t, a megfelelő felokosítással (HAL3), és nagyon látványosat javultak a képek, élességben és fénymérésben is sokkal jobb lett az egész. Kiváncsi leszek, hogy a későbbi ROM fejlesztésekkel a Xijaomi fog-e a kamerán dolgozni, vagy a gyárilag elérhető minőség marad, és nem hozzák ki a 100%-ot a kamerából...

    [ Szerkesztve ]

    Powerty and hunger kills // Invisible, evil disease

Új hozzászólás Aktív témák