Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    Megvettem a telefont (9t pro), Global rommal használom 2 hete. Nem jönnek az értesítések, az AOD-re nem rak ki egy csomó értesítést, a gyári SMS app értesítései nem jelennek meg az AOD-en! Természetesen be van kapcsolva minden appnál hogy mutassa a beállítások "other permissions" résznél.
    Komoly gondokba kerültem az elmúl egy-két napban mert nem láttam emaileket és céges skype üzeneteket időben.
    Nem értem ha feltelepítesz egy üzenetküldő appot, a default opció miért kikapcsolt állapot a notificaton-re? Ezt minden gyártó összehozta eddig. :W

    Hogy ne a levegőbe beszéljek, itt egy videó mi történik: [link]

    Kap a telefon egy esélyt az EU rommal (amire most a bootloader nyitás miatt egy hetet kell várnom, állítólag ott ezt javították), ha az is szar, kap egy darab legjobbnak titulált custom rom esélyt, utána pedig vagy eladom vagy falhoz b*szom nekem mindegy :(((

    xiaomi fórum ugyanebben a témában: [link]

    Tehát: bárki aki megveszi a telót készüljön ROM telepítésre különben nem kap értesítéseket. Enjoy.

    miui 11.0.3.0(QFKEUXM)

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák