Hirdetés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen asztali médialejátszót?
- OLED TV topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Bluetooth hangszórók
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Apple asztali gépek
-
PROHARDVER!
Xiaomi Mi8 összefoglaló
(kódnév: dipper)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kleroo
veterán
Nagyon egyszerű. Teló bemenne egy kis gimball-os megoldásba, és készülne pár etalon videó autóról, amolyen tipikus életérzés videó. mozgásban, stb. 60fps-ből lehetne egy ízléseset lassítgatni ha kell, a 4K egy flat profile szerű beállítással pedig etalon képminőséget fog adni végeredményben, kidolgozás során sokkkkkal nagyobb játéktér és minőségi mozgástartomány van. a végső videó pedig QHD v FHD lenne, ami ezáltal jelentősen jobb minőséget képvislene mintha alapból FHD-ban rögzített lett volna.
Más telók tudják a 60fps-et ugyanezzel a hardverrel. És el is várható. a samu note4-em a 805ös lapkábal betonstabilan tud 5percet felveni 30fps-sel, lehengerlő minőségben (amit sztem a mi8 nem közelít meg, de nem mértem őket össze) Akkor egy 4? generációval frissebb lapkának bele kéne férnie a dupla sávszélnek. Sőt, tán már a 801 alapú telók is tudtak 4k/30-at.
10bit HDR is lehetne.
Minden adott. bika hardver, jó lapkák. why not. Jó szoftverekkel, jó hardverrel etalon szintű vidiket lehet csinálni. csak erre kevesen gyúrnak rá, mert egy 70%-os minőséget a gyári-gyárias vonalon is el lehet érni bármiféle utómunka nélkül.
Új hozzászólás Aktív témák
- X670 DDR5 alaplapok kedvező áron garanciával!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3281, 100% akkumulátor
- LG 48B4 - 48" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Új FULL HD webkamera + Számla
- MacBook Air 9,1 i3-1000NG4 8GB 256GB
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Minden adott. bika hardver, jó lapkák. why not. Jó szoftverekkel, jó hardverrel etalon szintű vidiket lehet csinálni. csak erre kevesen gyúrnak rá, mert egy 70%-os minőséget a gyári-gyárias vonalon is el lehet érni bármiféle utómunka nélkül.


