Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Stean20

csendes tag

Sziasztok!

A héten vásároltam egy ilyen kamerát.
    Eddigi tapasztalatok:

Minőséget illetően, jó időben napsütésben szerintem elmegy, ( de a youtube os összehasonlításoknál én a goPro xy tól is többet vártam volna ( nem volt még ilyen kamerás tapasztalatom), ha elbújik a nap es kezd este lenni akkor már rosszabb a helyzet.

Mikrofonja lehetne pöpecebb, így főleg ,hogy nem lehet hozzá külsőt társítani. (halkabb élesebb hangnál is már előfordul ,hogy bereccsen).

Vizálló házat is vettem hozzá, egész masszív, viszont a függőleges döntésnél nem bírtam még annyira meghúzni a csavarját ,hogy egy (bicikli) padka le / padka fel-nél ne bólintson egy picit.

Ezek szerintem mind benne vannak abban amit az árral lehet kompenzálni. (kamera + tok = 40k)

Ami a problémám eddig az az ,hogy 1 hét alatt már 3x fagyott le!
    Beégett a kép amit a kamera éppen nézett és nem reagált semmire, (akku ki/be) javított de csak pár másodpercig, majd kivettem a mirco sd-t ( sandisk exrt uhs-I 64gb) jó lett, majd visszaraktam és megint rossz.
    Hm.... majd valahogy "magától" kb. 15 perc után megjavult és minden ok.

Azt szeretném kérdezni ,hogy valaki járt már-e vele így, illetven frissíteni ezt ,hogy lehet? (ha lehet egyátalán)

De ezen kívül sztem meg lehet vele barátkozni ha az ember nem akar 50k + költeni ilyesmire:

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák