Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Skynet258

veterán

válasz manokaki #146 üzenetére

Igen azért mondom szerintem teljesen korrekt a kamera - és ezerféle szűrő meg utóhangolás is van a szoftverben, pont az alsó képnél próbáltam a tüzijáték effektet, hát tök poén. De csillagos eget (meg úgy bármilyen eget, holdat, villámot, akármit) is egy kattintás rádobni. :DDD Ilyenkor módosítja a fényeket is meg minden. Nem azt mondom, hogy ez az évszázad fejlesztése, de el lehet vele szórakozni (a képminőség szar a Google fotók miatt, kifogytam a helyből...).

Ja egyébként egy érekesség amit el is felejtettem mondani; először feketét vettem ami nálam volt 2 napig. Annak a kijelzője néha ... nem is tudom, vibrált. Gondoltam a DC dimming hiányát látom a Mate 20 Pro után és ez ilyen, de a zöld variánson ezt egyáltalán nem látom. :F Illetve amikor a feketét használtam, mindig az volt az érzésem, hogy IPS kijelzőt nézek. Nem is tudom, furán hangzik de a fekete nem volt olyan mély és kontrasztos fekete. A tv-m OLED, az elmúlt években szintén OLED telefonokat használtam, IPS maximum tesztkészülék miatt volt a szemem előtt. Mégis, ha nem tudom a speckókat 2 perc után azt mondtam volna rá, hogy ez IPS kijelző...
    Na a zöldnél ezek mind nincsenek meg - nem kizárt, hogy az első készülék hibás volt, esetleg más panellel szerelték mint a mostani zöldet. Mindenesetre így duplán örülök, hogy a feketét visszaküldtem. :DDD

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: https://androtech.hu

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés