Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TotoHU

    csendes tag

    Mi 11 Lite 5G folytatás: az előzőekben leírt probléma megoldódott, 4 napig tökéletesen működött a telefon. Már megrendeltem a tokot, üvegfóliát, amikor ma reggel ledobta mindkét simet és azt írta ki, nincs hálózat. Többszöri újraindításra, sim cserére sem reagált, a wifi működött de a telefon funkciója megszűnt.
    Kikapcsoltam a telefont, majd egy óra után újra bekapcsoltam - működött minden.
    Felhívtam az ügyfélszolgálatot, kérdezték nincs-e 5G a környéken? Mondtam igen, és épp szolgáltatási határterületen lakunk, tőlem száz méterre van 5G, nálam nincs.
    Az ügyfélszolis szerint ha a hiba újra előjön, próbáljam meg a preferált hálózatot levenni 5G-ről 4G-re, és próbáljam újra, majd keressem őket. Ha nez em oldja meg, akkor ezt a telefont is cserélni fogják, ha újra előjön a hiba. Csak most már futárral fogják elvinni és hozni a cserekészüléket.
    Mit mondjak, nem vagyok boldog. Amikor működik a teló akkor nagyon szuper, de ilyen kis genyó és ritkán előjövő hibákat produkál. Ráadásul ennek az előző wifi miatti újraindulás problémához látszólag semmi köze. Látszólag.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák