Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Voloka

    tag

    Hm... Én lassan fél éve használok egy ilyet. ( 106Kért vettem)
    Első benyomás: nehéz..második benyomás: baromi nehéz és rohadtul csúszik!
    A gyári szilikon tok sokat segít a csúszósságán.
    A gyorsasággal nincs gond, mindenféle használat közben, pörög rendesen.
    Az ujjlenyomat olvasó ( érzékelő nekem sajnos nem működik!
    Mielőtt felvenné a teljes ujjlenyomatot ( megjelenne az összes beolvasott vonal,) úgy a folyamat kétharmad részénél kilép.Pedig a gyári kijelzővédő fóliát is levettem. Bosszantó, tekintve, hogy az eddigi Xiaomin ( Mi9T ) nem tapasztaltam ilyesmit.
    Az arcfelismerő viszont gyors, pontos, még rosszabb látási viszonyok között is, sőt napszemcsiben is felismer! Maszkban természetesen nem.
    A frissítések rendben megjöttek, simán, gyorsan felmentek. Negatív hatást nem tapasztaltam, a frissítések után.
    Érdekes, hogy több GPS-t használó progit is használok ( lépésszámláló,sportmód...stb.) s mind más eredményt mutat. Egy 4 km-es gyaloglás után az eltérés 300-500m is lehet.
    A gyárilag feltöltött appokkal együtt 120 app van rajta. Na néha azért már egy kicsit receg .
    A net jó, a wifi is, meg a mobilnet is gyorsan laggolás nélkül fut.
    A végére hagytam a fotózást. Milyen? Hát, jó. Bővebben? Jó, csak... nem tudok egy színhelyeshez közel álló naplemente képet csinálni. A tűzvörös égalja, mindig rózsaszín árnyalatú. ( Egy kis idő elteltével, mindig letörlöm az ilyen képeket, nem mutatom meg senkinek. A képélességgel nincsenek bántó hibák, de a régebbi telóm képei jobban tetszettek.
    Igaz, nem merültem el a beállítások finomításában, talán lehetne néhány beállítással javítani.Mivel nem profi fényképezőgépként használom, hanem elsősorban telefonként, "iroda"-ként, és netezős, mailezős,,meg társaságtartó ( Viber, Mesenger, Dual, Skype...stb ) készülékként, ezekben profi módon megy, nekem ez a fontos!
    Ja és jó kivenni a tokból, s csak úgy simogatni fogdosni, nézegetni, mert szeretem a szép műszaki produktumokat! :)

Új hozzászólás Aktív témák