H​ird​et​és​

2017. november 21., kedd

(#1) randras_83

randras_83
(PH! addikt)

Egy biztos érdekes az összhatás. Nekem tetszett. A cikk is rendben van. :)

https://www.flickr.com/photos/randras83/ ; https://500px.com/randras83

(#2) doongoo

doongoo
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nekem tetszik, már használom egy ideje. Bejáratás után még tisztul a hangzás és nem lesz olyan éles a magas...

1 bontatlan még eladóban is van

Cuccaim: ZUK Z2 Pro - 3.1.187+root, iPad Air2 - iOS10.3.3, Mykronoz ZeTime, Pebble Time Steel, Pebble Time Round, Amazfit Watch PaceFIED, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Mi Band 1S, Xiaomi Mi Box mini, Xiaomi Mi Scale, Xiaomi Pro HD, Yeeligt bedside lamp, Xiaoyi Small Ant Camera

(#3) bigpeace

bigpeace
(senior tag)

Piston 3-am volt, szerettem nagyon, de sajnos hamar kinyírtam....Talán most megint visszamegyek Xiaomi vonalra, leírtak alapján tetszetős ezért a pénzért :)

(#4) riszter

riszter
(senior tag)

Nekem is teljesen megfelel!!

Még keveset tudtam használni, még bejáratós. Ami egy dolog zavar benne, hogy túl könnyen kimozdul a fülemből - kellene egy jobban passzoló gumiharang! Ajánlásokat várok...

Ja, és Banggoodról 5.889-Ft volt.

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#5) A guru

A guru
(őstag)

Piston 3 vagy ez kinek mi a tapasztalata?

Playstation 4 Pro/Sony kdl-w755c/Doxa Trofeo/iPhone 7 32GB Matte Black/Beats X

(#6) rafis83

rafis83
(tag)

Nekem Piston 3 van, elégedett vagyok vele, de jobb minőségű gumiharangot szeretnék venni hozzá, ami jobban beleszorul a fülembe. Tudtok valamit esetleg ajánlani ami passzol rá?

(#7) vodkaboy22

vodkaboy22
(PH! addikt)

Hasonló terméke Sony-nak is van. Arról kinek milyen tapasztalata van?
Pl: Sony XBA-H1

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#8) doongoo válasza A guru (#5) üzenetére

doongoo
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nekem ez jobban bejön (fiókban van a Piston 2 és a Piston 3)

Cuccaim: ZUK Z2 Pro - 3.1.187+root, iPad Air2 - iOS10.3.3, Mykronoz ZeTime, Pebble Time Steel, Pebble Time Round, Amazfit Watch PaceFIED, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Mi Band 1S, Xiaomi Mi Box mini, Xiaomi Mi Scale, Xiaomi Pro HD, Yeeligt bedside lamp, Xiaoyi Small Ant Camera

(#9) Ciccuka válasza riszter (#4) üzenetére

Ciccuka
(őstag)

Gearbest-en most akciós

(#10) dethroner válasza vodkaboy22 (#7) üzenetére

dethroner
(PH! addikt)

Sony XBA-H1 hasonló ehhez? Miben? Mert árban nem egy kategória, a Sony árából 4 vagy 5db xiaomi is kijön :Y

Nem az a jó nő, aki gyönyörű, hanem amelyik hajlandó!

(#11) vodkaboy22 válasza dethroner (#10) üzenetére

vodkaboy22
(PH! addikt)

Felépítésben mivel az is hibrid. :))

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#12) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A Piston-omnál engem nagyon zavart, hogy a kábel brutális módon vitte a hangot, ha séta vagy futás közben hozzáért valamihez (pl. ruhához), úgyhogy emiatt szörnyen hamar meg is utáltam. Ennél van valami ilyen jellemző?

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#13) szentkuti11 válasza Cifu (#12) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Sajnos ennél is jellemző valamilyen szinten, bár konkrét A-B összehasonlítást ezzel kapcsolatban nem végeztem.

(#14) jUUh

jUUh
(senior tag)

Pár hónapja vettem Piston 3at, teljesen jó füles, nagyon szeretem. Ha elromlik, biztos újra Xiaomi lesz az utód :DD

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#15) Cifu válasza szentkuti11 (#13) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Köszönöm szépen a választ.

Akkor nálam kiesett... :(

[ Szerkesztve ]

(#16) riszter válasza Ciccuka (#9) üzenetére

riszter
(senior tag)

És tényleg!! Egy ezressel olcsóbb.

Vivere militare est

(#17) Mtbsrác

Mtbsrác
(senior tag)

20Hz~20KHz hát a szép mélyhez ez nagyon kevéske. :U

(#18) tixem válasza Cifu (#12) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Nem vagyok otthon ilyen témában, ezt hogy érted, hogy vitte a hangot?

OnePlus 3 ||| Asus Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#19) dethroner válasza vodkaboy22 (#11) üzenetére

dethroner
(PH! addikt)

És akkor már össze lehet hasonlítani? Egy Daihatsu és egy Merci összehasonlítható? Pedig mindkettő autó, mindkettő diesel és mindkettő 1987-es évjárat. Csak a merci árából veszel 4 daihatsut. Nagyon nem egy kategória :N

[ Szerkesztve ]

Nem az a jó nő, aki gyönyörű, hanem amelyik hajlandó!

(#20) Cifu válasza tixem (#18) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Úgy, hogy frankón hallod fülesben azt, ahogy a kábel a ruhádnak, vagy futásnál a kezednek, mellkasodnak ütődik, dörzsölődik, a kábel ugyanis szépen egészen a fülesig elviszi ezeket a zajokat.

Sok fülhallgatóm volt már, sem a Piston előtt, sem azóta nem hallottam ennyire zavaróan ezeket a zajokat.

[ Szerkesztve ]

(#21) =WiNTeR=

=WiNTeR=
(senior tag)

Pár napja használom már a Hybridet, Piston3hoz képest _sokkal_ jobb a hangzása, nem mellesleg gearbest-en potom 17USD (~4600HUF)

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#22) fene_vad válasza =WiNTeR= (#21) üzenetére

fene_vad
(senior tag)

rendelve!:)

(#23) sheratan válasza dethroner (#19) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mivel hibridből viszonylag kevés van, így igen, hasonlíthatók. Például hogy ez az olcsó megoldás használható-e, és aztán hogy ér-e többet a Sony.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/kornenator/

(#24) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Mit jelent hogy kitolták a "V-karaktert"? Mint mikor a paraszt felcsűri maximumra a basszust meg a magasakat hifin, hogy "jószójjonateknó"?

(#25) 33as válasza Mtbsrác (#17) üzenetére

33as
(senior tag)

Akkor ez kell neked:

:DDD

MacBook Pro , iPhone 7 Plus , iPhone 7 , Watch , iPad Mini 4 , Apple TV , Nexus 5x , Nexus 5 Red , GoPro , Nikon P900 , Nikon D3200 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#26) .nox

.nox
(PH! kedvence)

Gondolkodom egy ideje hogy lecserélem a Piston 3-at amit a mindennapokban használok, talán ez lesz.

Do not fear the power. Fear those, who wield it.

(#27) adabra válasza Cifu (#20) üzenetére

adabra
(senior tag)

Nekem is ugyanez a tapasztalatom Piston 3-mal. Kétszer futottam vele: először és utoljára.

(#28) joelke HU válasza adabra (#27) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Tetszett és én is gondolkodtam rajta, de aztán lett egy youth-om és elég siralmasnak éreztem, pedig azt is dicsérték. Szintén gagyi gumiharangok, még a legkisebb mérettel is kicsúszott a fülemből, és a hangereje is elég gyenge volt számomra. Ezen rossz tapasztalatok után nem merek egy ilyet is berendelni.

Szerk.: Bocsi, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

Meizu m2 note - blue

(#29) Vasinger!

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Örömteli, hogy a három nagy platformmal gyakorlatilag gond nélkül együttműködik

Ez nem így van. iOS-es eszközökkel nem működnek a hangerőgombok....

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#30) szentkuti11 válasza Vasinger! (#29) üzenetére

szentkuti11
(HÁZIGAZDA)

Két bekezdéssel előtte írtam ezt le, de úgy gondolom, hogy ez nem a világvége ahhoz képest, amikor lábkiosztás-gondok miatt nem működött semmi (még a sima lejátszás sem), pedig 3,5-es jack volt mindkettő.

(#31) EndR válasza Mtbsrác (#17) üzenetére

EndR
(tag)

Fülhallgatóban tökéletes (lehet) az!
Nem csak a frekvenciaátvitelen múlik a "szép mély", ráadásul a 20Hz-et gyakorlatilag már meg sem hallod! ;-)
Ebből ítélni olyan, mintha a képek minőségét csak a pixelek száma alapján határoznád meg. Számít, de nem mérvadó.

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9

(#32) yo.da

yo.da
(újonc)

Pár napja vettem kellemesen csalódtam benne megéri az árát.

Meizu MX5

(#33) gtamate2

gtamate2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Már hiányérzetem volt hogy nem írtatok még tesztet azok után hogy milyen régóta téma a hybrid a füles topicba.
Idáig valahogy azt hittem hogy a p2 és p3 között van valahol a hangja. Amúgy egy es18-hoz képest milyen?

*Sn0w | csgo.hu |gamer.hu

(#34) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Korrekt darabnak tunik a teszt alapjan.

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#35) ZolkoW válasza szentkuti11 (#30) üzenetére

ZolkoW
(senior tag)

Ez még V-sebb,mint a Piston 3? Valami olyat keresek,ami minél egyenesebb.. a lapos kábeles Xiaomi (a nagyon olcsó, a 3-as utáni) pl. jobban bejött.

"Let's take a nap" (Meow Ce-tung)

(#36) exedoc

exedoc
(tag)

Nekem a Piston3 is bejött, ki fogom próbálni ezt is.

(#37) Dominó85 válasza ZolkoW (#35) üzenetére

Dominó85
(PH! kedvence)

Nem tudom ki terjeszti ezt a "V"-s dolgot a Hybrid-ről. A lényeg, hogy MIUI rommal rendelkező telefonnál szimplán --------en hagyva a Xiaomi In-Ear Pro beállításokkal gyönyörűen szól. Akinek pedig nem MIUI romja van, az max kicsit lejjebb tolja a mélyebb frekiket és a magasabbakat picit feljebb. A közép tartománnyal pedig mindenki a saját füle szerint játszik. ;)

Lenovo ZUK Z2 - Tibcsi V0.7 6.0.1 * Péter - 06302461862 * Citrancs Blog - http://lenovo-k3note.blogspot.hu/

(#38) mcs

mcs
(PH! addikt)

Kész vicc. Pont ma vettem meg anélkül, hogy elolvastam volna az úgyszintén ma kiadott cikket róla. :C

(#39) kpal

kpal
(PH! nagyúr)

Néztem ilyen árba Denon-t ,nem tudom az jobb mint ez :F

(#40) mcs válasza kpal (#39) üzenetére

mcs
(PH! addikt)

Bár nem ismerem a Denont, de rengeteg féle fülest vettem már.
Drágábbak közül Sennheiser CX300hoz, JVC HA-FX1Xhez és Sony MDR-EX110IPhez tudok viszonyítani. Lazán üti ezt a hármat. Na nem egy audiofil minőség ez se, de a felsorolt háromhoz képest ennek a középmagasa-magasa bántja kevésbé a fülemet, pedig még be sincs járatva.

(#41) Chevalier

Chevalier
(tag)

Hiánypótló írás!
De most komolyan, valaki linkeljen kérem egy külön kapható minőségi gumiharangot :DD akkor a Piston 3hoz és ehhez is veszek egyet.

(#42) laleh

laleh
(PH! addikt)

Wow, kell egy ilyen. Nagyon jónak tűnik.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális és garancián túli ügyintézés nálam.

(#43) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Nekem tetszik és szeretem a Xiaomi termékeket. Eddig semmiben nem csalódtam.

(#44) whiteman0524

whiteman0524
(senior tag)

Jó a cikk, köszi szépen! Rendeltem egyet én is GearBest-ről. Erre kíváncsi leszek :)

(#45) pengwin válasza Chevalier (#41) üzenetére

pengwin
(PH! addikt)

Sony Comply Foam Tips, úgy láttam elég sok helyen ajánlják.
Bár az áruk igencsak visszatart de azért lehet majd én is veszek, ha megjön végre a KZ-ATE.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dani

(#46) vicze1 válasza Dominó85 (#37) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

"Nem tudom ki terjeszti ezt a "V"-s dolgot a Hybrid-ről."
Kb. az akinek ép fülei vannak, és nem ütötte még szét. (Meg persze egy kicsit igénye is van az értelmes hangzásra.)
Ha meg valaki szanaszét akarja torzítani a hangot, az mindenkinek az egyedi dolga, de alapból ez a füles, egy borzalmasan túlhúzott V-s vagy inkább már U-s kialakítás.
Akinek ez jön be, vegye nyugodtan.

(#47) big-J válasza bigpeace (#3) üzenetére

big-J
(őstag)

Neked és a többi Piston 3 tulajnak: Ha egyszercsak elhalkul, de nem a kábel szakadt meg, nem a driver ment el, hanem eldugult a hangszórórács a cső végén. Ki kell venni és kinnhagyni, vagy megtisztítani.

Amúgy brutál milyen tompa a hangása a rács kivétele után a másik oldalnak, ezért érdemes egyszerre csinálni a két oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#48) basaja

basaja
(senior tag)

3 és f és fél hete rendeltem meg a Banggood - ról jó lenne ha ideérne végre és meghallgatva véleményezni tudnám én is... :O

Moto G4 Plus

(#49) vicze1 válasza basaja (#48) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Kínai újév(2hét), minden oldalon kinn van, hogy a rendelések késnek.

[ Szerkesztve ]

(#50) mcs válasza vicze1 (#46) üzenetére

mcs
(PH! addikt)

Hát jha. Az úgyszintén V-nek ítélt JVC fülesekre és fejesekre alaposan rákontráz equalizer nélkül is. :)
Tompább forrásokhoz pont ideális, és ahogy tapasztaltam pár gyengébb készülékre dugva, hogy nagyon könnyen hajtható is. Könnyebben, mint a legtöbb 16 ohmos füles.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.