Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    Ajjaj, mi ez a háború? Csak annyi lett megemlítve, hogy pc exkluzívnál jobb lenne a grafika pár fokkal, de anyagilag nem érte ez meg. Így több platforma is megjelent, ami szerintem nem baj és sok mindenkinek jobb is így mert a konzolok és a PC-sek is élvezhetik ugyanazt a játékot. Igaz, hogy elvileg a konzolok miatt kapott kissé butított grafikát a játék, de nem értem azoknak a PC-seknek a baját, akik emiatt emelnek hangot, hisz a "cikk"ben is, és itt kommentben is említettem azt, hogy PC-re jönnek majd grafika javító patchek és semmi ok nincs arra, hogy egymás hajába kapjunk :) És ezek a patchek ingyenesek.
    De megemlítettem a brutális gépigényt is... ha olyat kaptunk volna, amit ott láttunk, valószínű, hogy az összes mai legjobb pc-ből kinyomta volna, ami benne van... effekteket is visszavettek, mert dx12 nélkül megakasztja a gépeket.
    Én mint PC-s azt mondom, hogy jó ez ahogy így van. Kapunk patcheket, amiket köszönünk szépen a fejlesztő csapatnak, mert az is előfordulhatott volna, hogy nem adnak, aztán kész. De én elégedett vagyok a látottakkal is.

    Azért, hogy a PC-sek nevében kiálljak, hogy mindenki csak letölti a játékokat... hát nem :D Csuda dolog tudom, de én azért megszoktam venni őket. :D Régen tényleg ment a letöltés meg minden, de ugyanúgy konzolra is, ha be volt chipeltetve :D

    Legyetek pozítivak s ne bántsátok egymást! Köszönöm! :R

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák