Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz hallador #32 üzenetére

    Az hogy lehet, meg hogy utána is néz-e valaki 2 különböző dolog. Pl. a piros lámpánál is meg lehet állni, hány biciklis is szokta megtenni? :D

    "Miért is lenne jó, ha senki nem tudna utánanézni, mint a másik esetben?"
    Senki nem mondta hogy az jó, csak azt hogy amit lehet (elvben), azt se teszi meg kb. senki, mert bonyolult, sok kódot kéne átnézni, értelmezni is tudni kéne, észrevenni benne a réseket - na ez hány embernek menne? Az elmélet nem véd meg semmitől.

    "Hány olyan esetről hallottál, hogy ez vagy az a nemzetközi vállalat megállt 1 - 2 hétre mert a Linux-ot futtató PC-i fileszerverei ransomware crypto kártevő áldozata lett? Én egyről sem."
    Ez csak azt jelenti hogy nem használod a Googlet, semmi mást. :) [link]

    "Windows esetén minden hónapban van egy kettő hír"
    Mivel több van, nagyobb esély van erre már csak számtanilag is. Meg ugye ha már ki akarnak zsarolni lóvét, akkor nyilván a szélesebb néptömeget célozzák meg mint 1-2 embert. Én se Amigára kezdenék írni ilyen cuccost, ha akarnék. :)

    "A Konkurencia szoftverein milyen vírusirtót tudsz mondani, ami bármilyen felelősséget vállal a terméké? Kérlek mondj egyet?"
    Parkolót tudsz mondani ahol felelősséget vállalnak az otthagyott autódra?

    "A kérdések természetesen költőiek voltak. Nem várok rá válaszokat, félre ne értsd nem vitatkozni akarok, csak kezeljünk mindent a helyén."
    Én is így gondolom. A tények azok hogy a Linux is ugyanúgy sebezhető, és ezt a helyén kell kezelni. :) Az a baj hogy a Linux már inkább vallás mint oprendszer, és ha valaki nem söpri a szőnyeg alá a problémákat, akko regyből jön a fikázás, meg hogy a Windows mégrosszabb. Nem rosszabb, csak másban rossz.

Új hozzászólás Aktív témák