Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz sagem #30 üzenetére

    "A vista teljesen más tészta ebből a szempontból szerintem, s ha emlékeim nem csalnak azt nem is előzte meg ilyen bevezetés / támogatás, gyakorlatilag a kimúlása is viszonylag csendes volt."

    Hát emlékeim szerint nem egészen.....
    Ott is óriási marketingkampány volt, ami minden szinten jelentkezett; tv reklám, netes reklám, plakátok, stb. Emlékszem, hogy amikor akkortájt bementem szinte bármelyik nagykerbe, gyakorlatilag nem tudtam olyan helyre nézni, ahol nem valami Win Vista marketinganyag nézett volna szembe velem.
    Ment a szlogen ezerrel, hogy "az igazi szabadság most kezdődik" meg bla bla, azt nem olyan rég még Steve Ballmer is elismerte, hogy a Vista egy félkész termék volt, és igazából óriásit bukott.
    Valóban nem volt látványos a kimúlása, de egy olyan terméknek hogy is lehetne az, ami csúcsformában is csak a 10-12%-át tudta meghódítani a gépeknek?

    Hiába nyomnak valamit nagyon sok pénzzel, ha a jónép nem vevő rá, akkor nem fog elterjedni.
    Igazad van, nem hülyék ülnek az MS felső vezetésében, de tévedni mindenki tévedhet, és azért már az MS sem olyan mindenható (enyhén szólva), mint 10 évvel ezelőtt, ergo több rossz döntést hoztak, mint jót.
    Szerintem a W8 tableten sikeres lehet, és maga a Surface is, ha megfelelő áron adják.
    De hogy desktop / notebook vonalon óriási hasas lesz ebből, az szinte biztos - és nem úgy tűnik, mintha az MS erről olyan nagyon tudomást akarna venni...

Új hozzászólás Aktív témák