Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SPY0817

    aktív tag

    válasz Televan74 #26 üzenetére

    Azzal pont azt a lépést kerülték volna el amit ezzel meghoztak... :D

    Én elég rég használok Win8 at és a driver problémákat aláírom, de nekem a startképernyő igazából pont, hogy tetszik.. De nekem már a WP7 ben is tetszett a minimal design..

    Nekem sokszor az szokott a kedvenc kérdésem lenni mikor mondják hogy "de hát nincs startmenű.." én meg rákérdek mire használtad mire kell neked?" akkor kb lényeg információt a leállításon kívül elég kevesen hoznak fel.. pedig remek keresési funkciók gyors indítások voltak benne viszont a helyzet az hogy ezek ugyan úgy megmaradtak.. sőt..

    A cikk pedig jó írás lett.. (Nem lehúzó kifejezetten.. és nem ajnározó..)

    (#27) zdanee
    A hasonló kijelentéseket hanyagoljuk már.. a kijelentésedről le rí a 3közül egyiket se használtad.

    És jó lenne ha "most trendi szarozni" meg én meg mondom a tuti én biza nem váltok mert mindenki tudja 9gag óta hogyha elhagyunk pár Windows verziót pont kijön, hogy minden 2. nem jó.. szóval az ilyen színvonalt nem kéne egy szakmai fórumra hozni..

    [ Szerkesztve ]

    | Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

  • SPY0817

    aktív tag

    válasz zdanee #48 üzenetére

    Viszont ha ilyen pro vagy tudhatnád hogy linux nem "átlag" felhasználóknak van még akkor sem ha az ubuntu mint stb elég egyszerű kezelést ad.. és alapbetően több macerát okoz win7ről bármelyik linux dist re áttérni egy átlagfelhasználónk vagy akár mac re mint 7röl 8ra..

    Én az itthoni gépem fejlesztésre is aktívan használom és teljesen jól elvagyok vele ugyan úgy mint 7el is elvoltam.

    Régen elég sokáig linux volta a main rendszerem.. Munka helyen bár linuxot használok, de örülök hogy már csak ott kell..

    A Gizikés hasonlatod jogos, de nekik még hatványozott vesződés okoznak egy OS vonal átállás..

    | Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

Új hozzászólás Aktív témák