Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz Gusztáv #15 üzenetére

    Nem értem az iPhone összehasonlítást. Az egy dolog, hogy soha az életben nem vennék 1000 dollárért telefont egyetlen gyártótól sem, de egy win10 tabletnek mégis mi köze van egy okostelefonhoz?
    Ki lehet váltani egy telefont win10 tablettel ? Nem.
    Ha meg csak magát az árat nézzük, akkor n+1 dolgot fel lehet sorolni, amihez képest az 1000 dollár nem tűnik soknak, a félmilliós irodai székektől kezdve a több(tíz)milliós céges autókig.
    Ugyanakkor ultrabookot már nagyon is lehet 1000 dollár körül kapni és a win10 tablet kb. annyiban különbözik egy hajtogatható és érintőképernyős ultrabooktól, hogy a monitor a vastagabb, nem a billentyűzet. Egyedül az aksiidő az, ami az arm javára írható, de ha az ultrabookok átlag 10 órás üzemidejét nézzük, az még túlórával is belefér a munkaidőbe.
    A win10 egyetlen előnye, hogy könnyebben lehet rá céges alkalmazásokat fejleszteni, így pl. egy raktáros vagy egy eladó életét meg lehetne könnyíteni egy tablettel és az arra specializált raktárnyilvántartó programmal, ahhoz képest, mintha laptoppal egyensúlyozna, de ilyen célra az 1000 dollár túl sok, az amoled pedig felesleges.

  • válasz Gusztáv #15 üzenetére

    Mondjuk az igaz, hogy az általam említett modellekben nincs LTE modem. Viszont könnyen megoldható egy LTE stickkel, SIM bele, Stick USB-n keresztül beszúr és meg van oldva. Én ezt nem látom akkor érvágásnak. Továbbá én ezt a gépet még mindig kicsit kompromisszumosnak tartom az általam felsoroltakhoz képest, teljesítményben biztos. Mondjuk akkor, hogy lehet némi esélye az üzleti gépek között.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák