Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz cskamacska #6 üzenetére

    Akkor tudatosult bennem, h nem is vagyok igazán nagy gyűjtő, mikor legelőször beléptem bacsis házába és majdnem keresztülestem vagy fél tucat gépen. ;] :DDD Meg mikor láttam videón a padlását. (bocs bacsis, ezt nem hagyhattam ki.) :B

    Nem érzem, h ez a hóbort uralna és betegség lenne. Persze az asszony mindig háborgott ha vettem valami "kacatot" a gyűjtibe, csak akkor nem szólt semmit ha mondjuk egy éves szanálás alkalmával tegyük fel 50-100%-os haszonnal túladtam a hardveren. ;) De a szekrényt azt tőle kaptam, h abban tarthatom a vackaim.
    De sosem vásároltam veszett drága holmikat. Kedvenc vga szériám az nvidia Gf4, abból is inkább a low end MX sorozat. Asszem ezzel mindent elmondtam. :)
    A legdrágább cpu hűtőm szerintem nem volt 22k postával együtt, igaz a sok kicsi (128 különböző darab, van amelyikből több példány is van) sokra rúg.
    Az elmúlt 1-2 évben egyébként jelentősen megcsappantak a beeső hardverek. Megjött a gyerkőc, más lett a prioritás. Viszont úgy látom a retrónak mára ára lett, tomboló 3DFX hype meg amibe még nem látok bele (C64, stb...), a sör/csoki kategóriát is súlyos ezresekért akarják eladni...

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák