Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhrlpoolMind

    kezdő

    Hát, én inkább a mániás kategóriába estem. Aztán egyszer csak úgy éreztem, hogy a gyűjteményem megfojt, mert annyi mindennel kellene olyan sokat foglalkoznom és annyi pénzt beletennem, és helyem sincs, és jáááááj... Amikor pedig pár hónapja beüzemeltem őket, és kiderült, hogy majdnem a felük tönkrement 10 év állás (és 3 költözés) alatt, akkor úgy éreztem, csalódtam is bennük. Szóval a Socket 4-es gépemtől egyelőre nem válok meg. De a többieknek mennie kell.

    A helyükre jöhet valami konstruktívabb. Pl. áramkörtervezés, FPGA, világítás, hűtés, asztalosmunka, esetleg némi CNC, ipari minőségbiztosítás, gyártás előkészítés, huh, ADHD rulez.

    flymi: Igen, van értékük, de mivel munkahelyi cuccok, nem értékesíthetőek. Alapvetően 10 W-osak a lézerdióda tápok, de csak akkor tudják ezt leadni, ha nem melegszenek, erre pedig a P4-es hűtőknél jobbat nem is lehetne találni (a ventilátort 5 V-ról hajtva 5°C-nyit melegszenek a tápok power IC-i), szóval nagyra becsülöm őket. Mivel oktatási gépek voltak, ezek gyári állapotú gépek voltak, az összes fejlesztésük az volt, hogy valamikor 12 éve a RAM-ot 256 MB-ról 512-1024 MB-ra növelték. Semmi speckó alkatrész.

    Daniel WhirlpoolMind

Új hozzászólás Aktív témák