Hirdetés

2018. szeptember 19., szerda

(#1) Cyberboy42

Cyberboy42
(fanatikus tag)

tudom hogy egy idelye nem volt érdemben semmi videokártya hír... de ez nem is hír :D no offenze

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#2) Petykemano

Petykemano
(őstag)

Ez kit érdekel? Elnézést, használ még valaki Radeon kártyát?

(#3) Headers válasza Petykemano (#2) üzenetére

Headers
(lelkes újonc)

Pl. én. :))

(#4) csakdzsó

csakdzsó
(tag)

Kedves AMD,a HD4000-es széria mikor kap Windows10-es drivert hm???Mert a tudományotok megállt a Win 8.1-nél.......... :U

[ Szerkesztve ]

köztudottan ugyebár a nácik árja atlantisziak, tehát valójában magyarok is nyilván és persze gyíkok is... Mé? Nem tuttad? :D

(#5) Abu85 válasza csakdzsó (#4) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Elérhető a Windows Update-en keresztül. A 8.970.100.9001-es csomag.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#6) weiss válasza Petykemano (#2) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Őstagként ilyen hozzászólásokat produkálni...

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#7) Raysen623 válasza Petykemano (#2) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Igen hasznalunk es remekul megvagyunk vele.

(#8) hajbel válasza Petykemano (#2) üzenetére

hajbel
(őstag)

Nem, mindenki eladta bányába, akinek pedig mégis maradt, az elásta.

Against mod€rn football

(#9) Petykemano válasza weiss (#6) üzenetére

Petykemano
(őstag)

Pssszt RX 470 van nekem is :DDD

(#10) tatu9

tatu9
(kvázi-tag)

OMG! RX560 van nekem.

Rise and Shine, Mr Freeman

(#11) NandoXXL

NandoXXL
(senior tag)

Akkor ez is egy hibas driver, whql plecsnivel. Szuper, ha nem lenne a Forzaval gond a masik oldalon is, menne a levesbe a kis 560. Komolyan nem ertem alpha driver stabil, kov driverek fagynak, kidobnak asztalra, elozoek is, ami stabil regebbi driver azzal meg az uj jatekok akadnak. Marad az alpha driver. Rohej, tenyleg a banyaba mentek a fiuk.

(#12) fornettisuti válasza Petykemano (#2) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

A R9 280x Matrix Platinum-om innen is üdvözöl.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#13) Sub-ZeRo válasza Petykemano (#2) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nekem most jött meg az rx 560-an... ;]
Használjak nvidiát és minden játékhoz rakjak fel külön drivert mert olyan s..rok a driverei... ?! ;]
Igen, használtam nvidiát, soha többé... ;] :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#14) NandoXXL válasza Sub-ZeRo (#13) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Olvasd el fentebb amit irtam, itt is van gond boven. A fiuk kez a kezben zold es piros mezben banyaszni mentek. Driver optimalizacio only for hash:)

(#15) Sub-ZeRo válasza NandoXXL (#14) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nekem semmi ilyen bajom nincs. Mortal kombat X, Dirt Rally, Batmam Arkham Knight, Arkham City, Pubg, Cod MW3. Egyelőre ezek mennek hiba mélkül, full grafikán.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#16) kisbalázs válasza Sub-ZeRo (#13) üzenetére

kisbalázs
(tag)

:R
ez majdnem egy coming out :)

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#17) Tidus válasza Petykemano (#2) üzenetére

Tidus
(PH! addikt)

Én is.
Gyenge pillanatomban 1080Ti helyett RX Vega64 8G HBM2 Liquid Cooling kártyát rendeltem.
Nagyobb volt a piros doboz.
Gond?

HEDT i9, maximum edition...

(#18) NandoXXL válasza Sub-ZeRo (#15) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Elhiszem hogy nincs bajod és nem is volt, hiszen nem játszol a Forzával :W

(#19) Norman M249

Norman M249
(lelkes újonc)

Nekem RX560 2gb mellett van fent a non-whql, a kártya az előző Adri kiadásokkal eszementül beragadt az órajel a maxra, ha esetleg valaki küzd ilyen jellegű problémával, akkor azt tudom mondani, hogy ettől a verziótól fogva rendben működik az órajelek paraméterezése az alkalmazások és bármely terhelésforma esetén.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.