Hirdetés

2017. március 26., vasárnap

(#1) wolfman

wolfman
(PH! kedvence)

Már csak a monitorbeállítási funkciók hiányoznak.

Ha az ördög a pokolban megbünteti a rossz embereket, akkor ő igazából jófiú, nem!?

(#2) mcwolf79

mcwolf79
(PH! addikt)

Gondolom WOT alatt ugyanolyan instabil mint volt.
Minek is foglalkoznának vele, hisz alig játszik vele néhány ember.
Oké, a fejlesztők is dolgozhatnának rajta, de azért az AMD is kicsit rágyúrhatna a dologra.

"Te kivered nekem, én kiverem neked. Csak hogy oldjuk a feszültséget. De semmi buzulás! Buzulás az nuku!!!"

(#3) core i7

core i7
(őstag)

Gondolom lassan a konkurencia is jön az új driverrel :)

(#4) Raysen623 válasza core i7 (#3) üzenetére

Raysen623
(őstag)

Ne rohanjunk ennyire: előtte még jön két hotfix ;]

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#5) Tapsi75 válasza mcwolf79 (#2) üzenetére

Tapsi75
(tag)

A wot igp-vel is állandóan kilép hd530

"Anya beemelsz a kádba-Nem bírlak el kisfiam szétszakadok-Akkor nekem két anyám lesz?"

(#6) konci79 válasza mcwolf79 (#2) üzenetére

konci79
(senior tag)

Ezzel egyetértek,a wot-ban instabil a driver(ek többsége),és ezért sok a 3-4 perces meccs...

(#7) FLATRONW válasza Raysen623 (#4) üzenetére

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

Végül is van kitől tanulniuk: [link]
Két hónappal ezelőtt, az optional helyett mindenhol hotfix volt írva. Időközben rájöttek, hogy rosszul mutat az a sok hotfix.:)

[ Szerkesztve ]

(#8) Raysen623 válasza FLATRONW (#7) üzenetére

Raysen623
(őstag)

Ne aggódj mert a zöldek is hamar rá fognak jönni. Tanulni pedig nem szégyen más hibájából sem.

(#9) Zotya84

Zotya84
(senior tag)

Kekec mód on: "...azoknak teljesen felesleges frissíteniük, mivel bájtról-bájtra ugyanaz a WHQL kiadás."

De ha bájtról-bájtra ugyanaz, akkor az aláírás sem változhatott. Ha viszont az igen, akkor nem állja meg a helyét az állítás. ;]

(#10) sirdenis válasza wolfman (#1) üzenetére

sirdenis
(tag)

Tényleg vicces, hogy a kontrasztot se tudom belőni a monitorhoz, mióta kijött ez a csodadriver. :W Azóta várom mikor jön ki egy új driver ami már működik rendesen, erre kijön ugyan az a sz*r aláírással.

[ Szerkesztve ]

(#11) R3laX

R3laX
(senior tag)

Azt még meg is értem, hogy egy WOT-ra szarnak, de a DOOM már megint ugyanazt a színes villanásokat hozza, mint a 16.7...... driverekben, egészen amíg a 16.10.1 meg nem jelent. A 11-eseknél végre eltűnt, de hogy a 16.12.1-2-ben ugyanúgy visszatért, ez röhej. Igazán megérdemelte a WHQL-t :(( ... 2 játékkal játszok, BF1 és DOOM, nem hiszem el, hogy nem tud legalább ez a kettő egyszerre jól működni a legújabb driverrel, illetve a legújabb AMD kártyával...

szerk.: TSAA antival hozza ezt a flickering-et.(nem egyedüli a panasz, láttam külföldi fórumokon is)

[ Szerkesztve ]

(#12) Duck663 válasza FLATRONW (#7) üzenetére

Duck663
(tag)

Az AMD-nél legalább dolgozik valaki... :)

Remélem a Firefox alatti képszétesős hibát is kijavították?! A legcsodálatosabb az, hogy mindig a "legjobb" pillanatokban jött elő. Ez a ReLive Edition még eléggé sok csiszolgatásra szorul.

Egy VEGA mindenek felett!

(#13) Duck663 válasza R3laX (#11) üzenetére

Duck663
(tag)

Írni kell neki ezerrel. Én minden hibát minimum 3* megírok, csak hogy jobban csipkedjék magukat... :)

Egy VEGA mindenek felett!

(#14) nyakdam válasza sirdenis (#10) üzenetére

nyakdam
(fanatikus tag)

Úgy látom nem csak nekem nem jöttek elő a speciális beállítások a bétával, és akkor lehet ezzel sem fognak?
Én visszaálltam az előzőre. :W

[ Szerkesztve ]

(#15) tatala77 válasza R3laX (#11) üzenetére

tatala77
(kvázi-tag)

Akkor nem csak nekem lép ki a WOT néha? Én meg azt hittem, hogy a régi AMD kártyám beragadt drivere okozza a gondot (Sapphire 5830 Extreme).
Leszedtem az AMD oldaláról a driver eltávolítót, 0-ról feltettem ezt a drivert, de 1x már megint elszállt a driver WOT alatt (Sapphire RX 470 Nitro+ kártyám van most).
Ami rossz, hogy én szinte csak a WOT-tal játszok...

[ Szerkesztve ]

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#16) mcwolf79 válasza tatala77 (#15) üzenetére

mcwolf79
(PH! addikt)

+1
Nekem is totál instabil a WOT a Relive driver-rel.

"Te kivered nekem, én kiverem neked. Csak hogy oldjuk a feszültséget. De semmi buzulás! Buzulás az nuku!!!"

(#17) Plasticbomb válasza mcwolf79 (#16) üzenetére

Plasticbomb
(őstag)

A gond a WoT oldalán keresendő. Sajnos ahányszor próbálom kideríteni, annyiszor azt találom a logban, hogy sound error... Csak akkor még megy tovább, de amikor így ledöglik, akkor a logba nem kerül semmi se be, jellemzően 1 perccel korábbi dolgokról van benne info csak.

AMD A10-7870K - Intel I5-5675C, Asus Crossblade Ranger - Asus Z97I-PLUS, 16 GB G.Skill DDR3 2400 MHz C10 - 16GB Kingmax Fury DDR3L, XFX AMD Radeon RX 480 Black Edition, Intel 520 120GB, Sasmung 850 Pro 256GB, Hitachi 2,5" 1TB, Hitachi 3,5" 2TB, Asus PCE-AC68 (TPLink T9E Archer driver), Seasonic Plat

(#18) L4CI2

L4CI2
(fanatikus tag)

nekem az r9 270x meg re live-al nincs gond :) a wot alatt

(#19) MongolZ válasza mcwolf79 (#2) üzenetére

MongolZ
(PH! addikt)

Nálam a WoT abszolút nem instabil. Igaz, nekem nem Polaris van. Néhány verzióval korábban volt fekete kocka a kpernyőn, meg azt hiszem 0.9.10-ben volt nagyon sok fagyás, de a következő verziókban mind megszűntek, szóval egyértelműen WG hibák voltak.

(#20) Deer76

Deer76
(tag)

RX 470 4GB - WoT:

Az elmúlt napokban engem is többször kidobált (volt TDR Failure hiba is, ezután a drivert újratettem).
Egy külföldi fórumon javasolták a .net keretrendszer javítását, letöltöttem a programot, kijelöltem a Repair-t.
Majd még tesztelem, de tegnap egyszer sem dobott ki kb egy óra játék alatt.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#21) Tom5

Tom5
(PH! addikt)

Nekem eddig soha semmi bajom nem volt a Radeon softverekkel. Most upgrade-re kattintottam. Bár ne tettem volna. Ugyanis a telepítés végeztével. Puff. Leállt a gép. A semmiből. :F Újraindul, Win betölt, nézem a beállításokat, nem elérhető valami hiba. Puff. Megint fekete képernyő és leállt a gép. Úgyhogy uninstall és friss telepítés. Igy tökéletesen működik. :F

"Nem vagy szép. Ez nem érdekel. Az erőd a szépséged. Az erőd a hatalmad. Ez a valóságod. Ez a Te világod."

(#22) Dilikutya válasza mcwolf79 (#2) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Az AMD mit gyúrjon rá? Gyanítom, van valami elkefélés a WoT kódjában. Nem hiszem, hogy magában a driverben sok ráhatása lenne a WoT kódjára az AMD-nek, legfeljebb CF profilokban tud tenni valamit a konkrét játékért, ez viszont nem olyan jellegű hiba. Ezt a WoT fejlesztőinek kell kijavítani a saját szarjukban. Mert amúgy az, semmi értelme a játéknak, csak egy tankos Quake 3. A legminimálisabb történelmi hűség sincs benne, csak random pályákon random tankok, japán a német ellen, nem számít, hogy ilyen nem volt, a rendszer engedi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) Raysen623 válasza Dilikutya (#22) üzenetére

Raysen623
(őstag)

Az általa felsorolt problémák a legkisebbek a játékban. :U Ez még elmegy, de a sok wg ocsmánykodás már nem. Kicsit ugyan javult a játék mivel sokan otthagyták korábban, de most nekiestek a world of warshipnek is. Minden patch után újra lehet tanulni a játékot! Mindenki anyázik...

(#24) Plasticbomb válasza Raysen623 (#23) üzenetére

Plasticbomb
(őstag)

Nekem ilyen bajom nincs, ellenben nehezen veszi be a gyomrom, hogy a medeknek 300+ pen van, hogy semmit nem ér a páncél. De ez már évek óta így megy...

AMD A10-7870K - Intel I5-5675C, Asus Crossblade Ranger - Asus Z97I-PLUS, 16 GB G.Skill DDR3 2400 MHz C10 - 16GB Kingmax Fury DDR3L, XFX AMD Radeon RX 480 Black Edition, Intel 520 120GB, Sasmung 850 Pro 256GB, Hitachi 2,5" 1TB, Hitachi 3,5" 2TB, Asus PCE-AC68 (TPLink T9E Archer driver), Seasonic Plat

(#25) Deer76

Deer76
(tag)

Én jól elszórakozom vele. Amúgy nem vált be a módszer, most visszatettem a 16.11.5-ös drivert egy fórumtárs javaslatára.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#26) mcwolf79 válasza Dilikutya (#22) üzenetére

mcwolf79
(PH! addikt)

Utóbbi megjegyzéseden csak mosolyogni tudok :DDD
Ha meg "történelemhű" lenne akkor a magad fajtának azért nem tetszene,mert monoton.

(#27) Dilikutya válasza mcwolf79 (#26) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

A szakirodalmi, dokumentarista minőségű történelmi hűség, és aközött, hogy vegyes japán, orosz, amerikai összetételű csapatok lövik egymást afrikai városokban, látok némi különbséget. Csak egy picit. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) Plasticbomb válasza Dilikutya (#27) üzenetére

Plasticbomb
(őstag)

Van (volt) ilyen játékmód is...

(#29) beaastt

beaastt
(újonc)

Sziasztok! Tudnátok abban segíteni, hogy Sapphire RX 470 kártyára Win10/64b-en miért nem tudok új drivert telepíteni? úgy értem felmegy a windows által automatikusan telepített, valamint a 16.10.1-es és a 16.11.4-es. Mást nem enged, mert minden esetben a köv. hibaüzenetet dobja:"no amd graphics driver is installed or the amd driver is not functioning properly" és az eszközkezelőben is letiltja a kártyát. Amit kipróbáltam a hiba orvoslására: Amd clean uninstall után telepíteni, DDU után telepíteni, spec újraindítás az aláírás ellenőrzése nélkül módban telepíteni. Windows úrjrainstallálása/formázás után. de sajnos mindíg ugyanaz az üzenet fogad ha újabb verziót próbálok a vga driverből feltelepíteni. (A telepítő pedig mindíg azt írja hogy felismeri a kártyát és elkezdi a telepíteés, amikor befejezi akkor meg azt írja hogy sikeres volt a telepítés. Hát sajnos nem....)

Előre is köszönöm, ha bárkinek van ötlete!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.