Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) paprika

paprika
(aktív tag)

Hogy ezt ki is lehessen használni milyen net kell? 720P és 1080P re gondolok . Gondolom a 6 megás net édeskevés ..?! 66 kb/s- es feltöltéssel.

(#2) misx

misx
(senior tag)

Hmm már ide is elért a HD. Én épp nemrég szabadultam meg egy 100 kilopixeles webkam-tól. :DDD

(#3) AndrewTdi válasza paprika (#1) üzenetére

AndrewTdi
(addikt)

Engem is ez érdekelne.

(#4) Borisz76 válasza paprika (#1) üzenetére

Borisz76
(addikt)

Gondolom egy 25 / 12.5 Mb/s-os nettel már kihasználható.....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5) Trolluska

Trolluska
(tag)

És mire használod ki? Nálunk a nagyszülők webkamerán nézik a gyerkőceimet minden este, oszt kész.
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy tudtok-e mondani olyan hétköznapi szitut, ahol kell ez a felbontás. Hacsak nem vetkőzős videochattel keresed a kenyered :D :D :D

(#6) paprika

paprika
(aktív tag)

Na akkor a netemmel felesleges próbálkozni ilyen kamera mellett

(#7) blackrulz

blackrulz
(veterán)

én már a 3d megoldásokra várok mint egy falat kenyérre. azoknak csak egy kicsit lesz több értelme számomra :DDD van egy 1.3 mp-s a laposomban, amióta megvan egyszer használtam, kipróbáltam hogy felment e a jó driver hozzá ;]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#8) mrhitoshi

mrhitoshi
(veterán)

Érdekes az biztos. ;]

Platformok: PS4~PC~W10

(#9) Tl_

Tl_
(tag)

Mondjuk ittvolt már az ideje a HD -webkameráknak is!

Nekem édeskevés volt a 600*480 felbontás a maga 1,3Mp -vel.

Az idős gazdag embereknek kell ilyen!

Hogy jobban lássák a képet! (meg hogy megis tudja valaki venni)

(#10) schawo válasza Tl_ (#9) üzenetére

schawo
(titán)

640 x 480 = 307200 = 307k = 0,3M (ha nem bonyolódunk bele az 1024 problémájába)

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH Win7 6000 Ft, Office 365 Vállalati E3 16000 Ft/felh/év, Win10H 14500

(#11) Winne

Winne
(nagyúr)

Nekem egy Logitech 9000 Pro van pár éve, akkor ez nem is volt felkapott téma még, és a ratyi falusi netemmel már akkor is bőven tudtam futtatni, nem volt vele semmi gond, szal ezeknek nem kell túl nagy sávszél azért... Maga a program, amivel videohívást kezdeményezünk az nem fogja hatalmas felbontásban és méretben küldeni a dolgokat, a nagy felbontásnak max mozgóképrögzítésnél van értelme szvsz.

Ez egy aláírás!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.