Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

(#2) TeeJay

TeeJay
(nagyúr)

na ebben már az új 2tányéros 500gigás notivinyó van
kár hogy az USB2 szépen lefogja majd a benne levő teljesítményt.
szerintem simán tudna 50-60MB körül teljesíteni a cucc
vagy lehet még attól is gyorsabban :R

na hamarosan akkor jönnek majd az 1tányéros 250gigás notivinyók
király lesz :K

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#3) demagóg válasza spln (#1) üzenetére

demagóg
(aktív tag)

Elkapkodtad, illetve nagyon rossz helyen jársz. A fórum alapelvek olvasgatását kihagytad. Az elsőzésért itt jól megérdemelt "jutalom" jár, nehogy a csak betévedő idióták szétverjék a fórumot. :(((

[Ment is a kukába a hozzászólás. - peterkeT]

[ Módosította: peterkeT ]

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#4) Szanya válasza TeeJay (#2) üzenetére

Szanya
(tag)

Bezzeg, ha a Studio- ból is kiadnák az 500- asat...

''Szanya csak egy van.''

(#5) Egzee

Egzee
(őstag)

nem drága... mitől elite az elite? monnyuk ha vennék ilyesmit akkor a gyorsabb firewire csatisat vennék...

[ Szerkesztve ]

(#6) Gergő_ válasza Egzee (#5) üzenetére

Gergő_
(őstag)

de jó is lenne ha a 200$-tól annyira nem ütne el az itthoni ár mondjuk 40ben kiegyezhetnénk :)

(#7) tothbe

tothbe
(addikt)

az a baj, hogy bár ez jó hir, de itthon még a 320-ast is nehézkes sokszor beszerezni. 400-ast még sosem láttak a nagykerek sem, és vszleg ezt sem fogják egy darabig.

By(e) Tothbe

(#8) Psych0

Psych0
(őstag)

Szép darab

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9) Cs_Laci válasza tothbe (#7) üzenetére

Cs_Laci
(senior tag)

Két hónapja keresek 160Gb-os 1 tányéros 2.5"-es vinyót, de még azt sem lehet itthon beszerezni..

(#10) Champipi

Champipi
(aktív tag)

A Studio kiadással sem mész többre a tesztek szerint, ugyanis az is csak olyan 35 MB/s-ot tud az USB 30 MB/s-ával szemben.

Esata kéne ide, de izibe, és 500 GB-os HDD, de én várok még amíg már tud 7200-at fordulni percenként...

(#11) waverider válasza Cs_Laci (#9) üzenetére

waverider
(senior tag)

uk-ben sincs nagyon :(

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#12) laccika

laccika
(csendes tag)

Lehet már 500-ast itthon kapni?
Ha igen: hol?

(#13) aalfa válasza TeeJay (#2) üzenetére

aalfa
(csendes tag)

Tavaly novemberben vettem egy 120-ast, ami pár napon belül megbetegedett, szervíz nem tudott vele mit kezdeni. Gyakorlatilag az op rendszer felismerte, de az adatokat nem látta. A cserébe kapott 160-as szépen fut azóta is. Tegnap kaptam egy 500 GB passportot, képtelenség 4,2 GB-nál nagyobb file-okat rámásolni. Szóval 3-ból egy teszi a dolgát rendesen...:(

(#14) aalfa válasza aalfa (#13) üzenetére

aalfa
(csendes tag)

FAT32 a file rendszer alpból , NTFS-re formázva az adatmentés sebessége háromszorosára nőt, és a 4GB korlát is eltünt, WD icon helyreállítás a WD honlapról

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.