Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelzsoca

    félisten

    válasz Colonel993 #684 üzenetére

    Megértem hogy ingerült és mérges vagy (én is az lennék) de azért pár dolgot nem árt tisztázni.
    Az E.D.-vel kapcsolatosan teljes mértékben igazat adok, talán hamarabb kellett volna másik hangnemet felvenni velük szemben, sajnos több hasonló esetet is olvastam már, nem csak WayteQ termékekkel kapcsolatosan.

    Azzal van a baj, hogy jön egy ilyen nulla hátterű cég...

    Ez így ebben a formában netto hülyeség, a WayteQ Europe Kft. az anyacég WayteQ Hongkong Ltd. leányvállalata, európai kirendeltsége.
    A WayteQ Hongkong a világ vezető gyártóinak bérgyártója is, saját gyáregységekkel-mindennel, így a nulla hátterű cég nem igazán jó szóhasználat.

    és átcsomagolja és eladja nagy csinnadrattával meg 1 év garanciával na meg persze "némi" felárral.

    Ez sem igaz, mert nem így működik, még ha sokan ebben a tévhitben is élnek.
    A két gyártó között partneri viszony van, és megrendelésre gyártanak le készülékeket, azonban az alkatrészek és konfiguráció teljes mértékben változtatható, a megrendelőnek beleszólása van a teljes folyamatba, illetve a szoftveres rész is módosításokon esik át.

    Wayteq "márkaszerviz" meg hasonszőrű mint a Camera Kft.; Egy ceruzát se mernék leadni nekik szervizeltetni...

    Szerencsére ez nem így van, én bármit rá mernék bízni az ottani szakikra, ugyanis rutinos, kiváló szakemberek, megfelelő tudással.

    ui: a félreértések végett nem azért írtam ezeket le, hogy meggyőzzelek, csak az éremnek két oldala van, és a fórumozók legtöbb esetben csak a végfelhasználó oldali részt látják.

    Béke :R :)

    https://vertigostore.eu

Új hozzászólás Aktív témák