Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radamsky

    senior tag

    már kezembe is van a szerkezet

    én forgatom jobbra balra, meg tüzetesen nézem, de nincs sehol illesztési probléma, bár ez a sim fedél leszedése nem egy életbiztositás:D

    Net gyorsan megy rajta mind wifi mind adat (egyelőre cserélgettem a kártyákat)
    Wifi jel erösebben jön mint a másik Dell tablettel

    GPS talál jelet gyorsan, ezzel nincs gond, navira tökéletes lesz

    íFényképezőgép az katasztrofa, biztam benne hogy ennyire rosz nem lesz, sajnos azt kell mondanom rosz (én szoktam használni mind a fényképezőgép mind a videorészét a tabletnek (ablakba mikor éppen tekergetem a kormányt könyebb a gombra kattintani, kamionozok és a meredek helyeket fel szoktam venni videora )

    Hanghivas nekem megfelelő, nem recseg, nem sistereg, erthetően hallanak és én hallok

    A készülék gyors nem akad, játék nem érdekel:D

    nem vagyok süket, de kicsit halknak érzem max hangerön is mind a sygic mind a készülék maxra van huzva, de ezt zajba nem nagyon fogom hallani

    igy első benyomás ennyi, kicsit belakom, amiket használok, nekem amire kell ha igy marad tökéletes választás, még a Vibert és a skypot nem teszteltem:DD

    Ja maga a kinézet az meg lecserélésre kerül, ilyen hülye idétlen ikonokat:D (vagy én vagyok a maradi)
    értelmesen látom a TC-be is, nem ugy mind a dellt vagy a feleségem LG telefonját:D
    mennyivel egyszerübb igy

    Amit igértek és a specifikácioba van azt hozza, ennyi pénzért megéri

    csak ez a ronda fehér szin, nagyon hülyén néz ki a wayteq tartojába:D

Új hozzászólás Aktív témák