Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nekem-8

    tag

    Lenne egy xTab 7x Quad.

    Valamiért szerintem nem úgy működik ahogy kéne. A tárhelykezelő lehet megzombult. Ha megnézem a Beállítások/Tárhely -ben, akkor úgy mutatja "USB tár", de lejjebb mutatja a "Belső tárhely" (ez 0-98 GB) és USB tár még lejjebb (ez 5.38 GB)

    Nem tudok semmit telepíteni a gépre, mert azt mondja nincs rajta elég hely. (Usb Tár rész üres) Felül az alapértelmezett telepítés az USB tár, nem is lehet mást választani, nincs ott kettő hogy belső és USB. Ezért nem is értem lejjebb miért mutat kettőt?

    Nincs benne SD kártya. Normál esetben "sdcard0" az USB tár a Total Commander-t nézve és van lejjebb egy Fájlrendszer gyökér ami 1008 byte. Ha rakok bele SD kártyát, akkor az SD kártya lesz a "sdcard0" és a gyári belső memória, amire USB tárat ír átmegy "sdcard1" -re.

    Most ez hogy van? A beállításokban nem csak 1 tárhelyet kéne látnom normál esetben? Mint belső memória? Mi ez a leválasztott USB tár? Hogy tudom összekapcsolni a belső memóriával?

    Próbáltam PC-re tenni és ott mondani hogy "USB tár kikapcsolása" , nem történt változás.

    Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

Új hozzászólás Aktív témák