Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    Sziasztok! Meg szeretném osztani veletek, hogy jártam. Vásároltam ebay-ről egy nyakbaakasztós lámpát, mert itt láttam, hogy valaki azt használja és ajánlotta.
    http://www.ebay.com/itm/280639115691?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

    Sajnos én nem jártam vele szerencsével. Tegnap megérkezett a lámpa, és már ott akadtak gondok, hogy beletettem az elemeket ahogy kell, és utána rögtön bele is szorult, de egyik lámpát se tudtam bekapcsolni a kis bekapcsoló gombok megnyomását követően. 20 perces erőfeszítésembe került kiszedni belőle az elemeket. Nem tudom, hogy ez normális-e, de nem hiszem. Aztán amikor nagy nehezen kiszedtem, utána gondoltam teszek még egy próbát, újból beletettem, és megnyomtam a lámpák bekapcsoló gombjait, az egyik lámpa bekapcsolódott, a másik nem, és innentől kezdve megint nem tudtam semmit csinálni, mert a következő megnyomásra már nem reagált, tehát nem kapcsolt ki, úgyhogy begurultam és úgy döntöttem kiveszem az elemet és hagyom az egészet, mert vagy eleve már selejtes volt az egész, vagy valahogy szállítás során (3 hét) mehetett tönkre benne az elektronika. Ismét 20 perc után sikerült kiszednem a beleragadt elemeket, mert semmi fogás nincs raja amivel ki lehet pattintani az elem tartóból.

    Úgyhogy, így jártam életem első Ebay vásárlásával. Nem volt egy nagy összeg, és a posta is ingyen volt, szóval ebből a szempontból nem gond, és persze az is lehet, hogy csak én jártam ilyen szerencsétlenül, mert olvastam, hogy valaki használ ugyanilyen nyakbaakasztós csodát és neki működik és szintén ebay-ről szerezte be.

    Na mindegy is, csak gondoltam érdekességképp megosztom veletek a tapasztalatom.
    Szóval a sötétben való olvasásom még nem oldódott meg :( pedig pont azért rendeltem ilyet, mert nem feltétlenül szerettem volna csipeszes lámpát a tokra tenni, de lehet akkor ez lesz a következő, de most már Magyarországról :)

Új hozzászólás Aktív témák