Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virág0120

    csendes tag

    sziasztok! pár hete kaptam egy ilyen kis készüléket, a hd-t (hála nektek felkészülten fogadtam az esetleges akumerülési gondokat, de eddig nem tapasztaltam). eddig nincs vele komoly problémám, csak néhány észrevétel, amire még nem találtam választ.
    egyik kérdésem. a kijelző hátterének színét/fényerősségét lehet esetleg állítani valahol, olvasás közben, hogy világosabb legyen, jobban látható legyen a szöveg?
    a másik kérdésem, hogy töltéskor célszerű kikapcsolni, vagy alvó állapotban is tölthető. illetve, hogy meg kell várni a szinte teljes lemerülést, vagy előbb is fel lehet tölteni az aksit, nem-e árt ez neki. pontosabban a régi készülékemnél javasolták, hogy 4-5 töltésenként merítsem teljesen le az aksit, úgy töltsem, ne csak rátöltsek.
    és még egy, amit tegnap vettem észre. imádom hogy tudok mappákat csinálni írónként, viszont azt hogy tudom elérni, hogy a könyvek címei sorozatonként egymás után jöjjenek? pl: Julia Quinn Bridgerton sorozat, viszont a könyvek nem 1-2-3 sorrendben vannak, hanem összevissza az író mappájában, a többi könyvével vegyesen.
    de amúgy ezek csak apróságok. tehát ha nincs rájuk megoldás az sem zavaró.
    köszönöm, ha tud valaki segíteni!

Új hozzászólás Aktív témák