Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puhakex

    tag

    válasz dorika87 #1288 üzenetére

    Sikerült! :DD

    Kb 1 hónap zöld LED világítás után bekapcsolt az ebook olvasó és gyorsan frissítettem is a firmware-t. :)

    Nem tudom, hogy reprodukálható-e a dolog vagy csak puszta szerencse volt de leírom mit csináltam.
    Viszont mindenki csak a saját felelősségére próbálja ki, mondjuk ha már nincsen vesztenivalója mert teljesen meghalt az ebook-ja és csak a zöld ledje világít.

    Tehát először is kipeckeltem a bekapcsológombját, hogy állandóan legyen benyomva. Én egy fogpiszkálót használtam, de csak óvatosan nehogy beletörjétek, bár ha leveszitek a hátsó burkolatot könnyen ki lehet szedni a beltört részt is.

    Így hagytam kb fél napig, amíg teljesen lemerült az ebook és így a zöld LED is kialudt.
    A fogpiszkálót végig benne hagytam/végig be volt nyomva a bekapcsológomb.

    Egy főkapcsolós elosztóba bedugtam az ebook töltőjét az elosztó főkapcsolót kikapcsolt álapotában.
    A töltőre rádugtam az ebookot is és amikor már össze van dugva minden akkor az elosztó főkapcsolóját bekapcsolatm. És láss csodát a képernyőn megjelent a felirat, hogy töltés. Magához tért. :) Hagytam még hagy töltse fel magát teljesen és csak azután vettem ki a fogpiszkálót.
    Ezután megint működött mint régen. Itt ajánlom a szoftver frisstíését egyből.

    Lehet csak a véletlen volt, de ha már nincs vesztenivalótok érdemes tenni egy próbát.

    Ha valaki kipróbálja a módszert jelezzetek vissza légyszi, hogy másnak is sikerült-e megmenti a gépét. :)

Új hozzászólás Aktív témák