Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zho-lee

    addikt

    Smartlucky_Cyano_7.1V1 (2.3.5)

    Igen, nekem is annyi a változás cyanogen-nel, hogy pl az értesítéseket lehúzom, és ott van egy sorban a kapcsolás: wifi,2g-3g, kékfog, fényerő,hang,és a képernyő forgatásának kapcsolása. De pl GPS-t nem tudok, ahhoz widget kell..
    Egyébként, bár a kamerát, és a rádiót nem próbáltam, minden műxik benne, wifi, gps, stb..

    Gyorsabb-e mint a smartlucky 2.2?
    Fogalmam sincs, mi lenne a változás benne, nekem ugyanolyan. Nincs benchmark-om, meg más mérő progik, user szemmel ugyanolyan, de olyan volt a másik 2.3-as smartlucky is.
    Valószinű mókolhatunk vele, de szerintem a képességei határosak a telefonnak, illetve a hardver tuningjának.
    Viszont esztétikum, vagy ilyesmi, az van benne, szép, érdekes, de az is lehet, hogy csak kicsit más, mint az eddigiek. Kicsit könnyebb használni, kicsit több beállítási lehetőség..
    De szokták mondani, hogy minél több működő alkatrész (pl gépeknél, autóknál), annál több meghibásodási lehetőség... remélem nem ér utol engem is.
    Akkor vissza állok gyárira szerintem, minimális programmal azt kész.
    Használom telefonnak..

    u.i.: eddig nem volt gond, elmentett telefonkönyvem van, és myphone explorerrel kezelgettem.
    Ez a rom basszus, automatikusan szinkronizált a g-maillal, de most nem lett dupla a kontaktok száma, hanem ha megnyitom, duplán vannak az adatok. Nincs beállítási lehetőség, hogy a telefon, vagy a g-mail kontaktjait mutassa. Mutatja mindkettőt. Most aztán melózhatok a g-mail-lel.. :((

    w.miki: várom a hozzáértők véleményét, mert én csak bátor vagyok, szakértő nem :D

    [ Szerkesztve ]

    "Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

Új hozzászólás Aktív témák