Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Jó ötlet, egy kicsit megszekálják őket, ne legyen akkora önbizalmuk. Az, amit az Apple mondott, hogy "védi a magánszférát", elég röhejes. Még ha ők lopják is el a legkevesebb adatot rólunk, ők is kémkednek. Még jó, hogy nem a Google mond ilyet a Chromeról! :DD
    Engem nem érdekel, milyen gyors, mert egyrészt tudom, hogy memóriazabálással éri el, másrészt fontosnak tartom a személyes adataim nem terjesztését, ezért sosem fogom használni. A Safari-t talán használnám, ha Apple cuccom lenne, de csak akkor, ha a Firefox valamiért nem lenne jó. Mert állítólag a Safari meg Windowson nem jó. Nem próbáltam, elrettent az Apple túlzott hivataloskodása. Lásd még Microsoft a win8-tól kezdve. Előtte is próbálkozott, de azóta olyan erőszakos, mert előtérbe került nála is az adat biznisz. Én csak szórakozni akarok, ezért netezem. Kikapcsol, szórakoztat, infromációt ad, letölthetek hasznos és jó dolgokat. Nem akarom szerződési feltételeken átrágni magam és nem is tettem soha. :N De egy South Park rész óta tudjuk, hogy az Apple esetében kötelező! Egye fene, ha valaha Apple vasam lesz, átrágom magam rajta. De ha nem Apple a cucc, akkor kizárt, hogy a Safarit használjam, jó nekem a Firefox. Tőlük meg nem kell félni, jóindulatú cég. Ingyen adják a legjobb böngészőt és nincs mögötte semmi suskus. Kell ennél jobb indulat?

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák