Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) #20655360

(törölt tag)

Dat backplate! Szép darab. :K

(#2) Vikthor

Vikthor
(veterán)

ez még szerintem nyugaton is drága mulatság és nem jó befektetés, mert mindjárt itt a tróntkövetelő utódja...

~ B & B & L | Suomi Finland Perkele ~

(#3) Lacok

Lacok
(őstag)

Hozza a megszokott Zotac minőséget.

(#4) blackrulz válasza Vikthor (#2) üzenetére

blackrulz
(veterán)

Vga-t azért általában nem igazán szoktak befektetési szándékkal venni ha nem valami ritka darab ami eleve gyűjtői darab :D

Vizes cuccot úgy általában meg pláne nem ezért vesznek :D

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#5) #90933760

(törölt tag)

Na akkor azok a csatlakozók mehetnek a kukába, aztán lehet pótolni egy normális 16/10-essel.

(#6) core i7 válasza Vikthor (#2) üzenetére

core i7
(addikt)

Az 1080Ti-re gondolsz? Lesz az egyáltalán :DDD ?

A Videókártya manapszág drágaszág

(#7) Vikthor válasza blackrulz (#4) üzenetére

Vikthor
(veterán)

az iróniába ment. a lényeg, hogy még nyugaton is egyetlen egy PC-s alkatrészért 7-800 ojrót eltapsolni, hát... értesz, érzékelsz? Nem éri meg véleményem szerint és talán nem vagyok ezzel egyedül, hogy ez nem emberi ár.

(#8) #20655360 válasza Lacok (#3) üzenetére

(törölt tag)

Én nagyon sokáig azt hittem, h amolyan B kategóriás gyártó, közbe meg a Sapphire nVidia-ra szakosodott márkája. :) Ráadásul most már ha jól láttam, 3 év garit adnak.

(#9) core i7 válasza #20655360 (#8) üzenetére

core i7
(addikt)

Akkor a Zotac tulajdonképpen Sapphire csak Nvidiában Zotacnak hívják vagyis a Sapphiré a Zotac vagy micsoda? :DDD

(#10) EclipseGT válasza Vikthor (#7) üzenetére

EclipseGT
(addikt)

Hát ennyiért összelapátolsz egy komplett pc-t monitor nélkül. És még csak nem is a szarabb fajtából. De kinek mi. :)

"A gondolkodás nehéz dolog. Ezért csinálják olyan kevesen." -Albert Einstein

(#11) Vikthor válasza EclipseGT (#10) üzenetére

Vikthor
(veterán)

például... annyira meg nem is értékálló, hogy még csak megfontolná az ember a beruházását. Mert teszem azt ott van a CPU ugye, amit bő 3 éve vettem egy 4770K-t 69 rongyért, igaz OEM, de én spéci hűtőt vettem hozzá, szal a boxos nem is volt előnyös... szóval 70-ért egy ilyen CPU-t úgy, hogy ma is ezt nyúzom, arra azt mondom, hogy jó vétel, mert időt álló. Ez a VGA? ne röhögtessenek már, egy év najó másfél év múlva már tök mezei cucc lesz ellenben ma még mindig helytáll a CPUm. Ennek a VGAnak meg az AMD kártyáinak legalább a felébe kellene, hogy kerüljenek most.

(#12) #97716736

(törölt tag)

Szep a Zotac. :K

(#13) Peter13 válasza Vikthor (#11) üzenetére

Peter13
(senior tag)

Kellene....kellene...sajnos ez nem kivánságműsor. Annyiért adják amennyiért lehet. Ennyiért lehet, ezt így is elviszik. Egyébként értem hogy mit mondasz, meg egyet is értek (hogy mennyivel tovább marad mostanában egy CPU használható mint egy videokártya), de ez sajnos ilyen (és régen is ilyen volt, már a geforce 3 idején is).

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#14) MK VII

MK VII
(veterán)

Nagyon szép ez a kártya. :K

(#15) SchumiBácsi válasza Vikthor (#11) üzenetére

SchumiBácsi
(őstag)

Az még hagyján, nálam a 2500K még régebbről és most a 980Ti variánst viszi. Jó ehhez már fellöktem a szorzót hogy még jobban vigye, de azért beszédes hogy egy 2011eleji CPU egy 2015ben kiadott felső kategóriás VGA-t még 80-90%-ban meghajt, nem a legújabb játékokban de akkor is.

ATI 9700 VGA-t keresek megvételre. Ha van, üzenj!

(#16) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Ezek is kihagyták a poént, hogy a totál felesleges DVI csatit lehagyva 1 slotos kártyát csináljanak.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#17) EclipseGT válasza SchumiBácsi (#15) üzenetére

EclipseGT
(addikt)

Mivel pc-n már elég régóta nem gémelek, ezért nem is nagyon foglalkotam vele. Van benne egy Q6700!! proci (igaz 3.3-ra húzva), 8GB ram, meg egy gtx 750ti. A cirka 10 éves proci gond nélkül meghajtja 100%-on a vga-t. :D
Gta5, dark souls 3 kaliberű játékok simán mennek rajta high beállításon 40-50FPS között. :D
Lassan mondjuk tényleg cserére szorul, de nem a játékok miatt.

"A gondolkodás nehéz dolog. Ezért csinálják olyan kevesen." -Albert Einstein

(#19) Martzi válasza dementor (#18) üzenetére

Martzi
(csendes tag)

Tényleg az :D de ilyen árak mellett tényleg csak arra lesz jó, hogy a külsején gyönyörködjünk... :Y

(#20) #90933760 válasza EclipseGT (#17) üzenetére

(törölt tag)

A 750Ti-t még jó hogy meghajtja, nem egy erős kártya. Annál többet is tudna még a proci, de kompletten az egész platform meg fogyasztás, hőtermelés miatt érdemes lecserélni, ha nem is az erő miatt.

(#21) core i7

core i7
(addikt)

Egyre menőbb ez a vízhűtés lassan már ramokat alaplapot tápegységet SSD-t is vízzel fogják hűteni :D

Egy uszoda lesz az egész gépház :D

[ Szerkesztve ]

(#22) #20655360 válasza core i7 (#21) üzenetére

(törölt tag)

Mehet az egész egy akváriumba, vmi nem vezető folyadékot+brutál keringetőt bele, azt csá. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) core i7 válasza #20655360 (#22) üzenetére

core i7
(addikt)

:D :D :D :D :D

(#24) blackrulz válasza core i7 (#21) üzenetére

blackrulz
(veterán)

Lassan? 10 éve is volt alaplapra komplett szett északi déli híd betap is, ramra ezer éve, régen is volt vizes táp, idén cesen is demoztak deepcool standon. Medencére ott a yt keress oil PC - re:) de van hűtő kompresszor is procira ha épp az kell :D régen vinyora is volt több féle blokk is ha az kellett éppen hangtompito keretben akár.

[ Szerkesztve ]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#25) core i7 válasza blackrulz (#24) üzenetére

core i7
(addikt)

jo csak nincsenek elterjedve elsőnek inkább CPU-nál terjedt el ez a vizes dolog most meg már itt PH-n mindenki vizes videókártyát ajánl mert már a lég nem is jó tönkre megy hamar zajos stb meg már a vramnál is 6GB a minimum amit ajánlanak totyikokban na meg a proci topik kedvencem K-s proci vagy i7 alatti CPU-val már nem is vehetsz GTX 1070-et

(#26) Kolbi_30 válasza core i7 (#25) üzenetére

Kolbi_30
(aktív tag)

Mer itt mindenki miller, meg sznob! máriót sem játszanak I7 alatt meg 1080 SLI nelkül..mer csak ugy fix a 60 hz monitoron a 3k fps!

Témánál maradva..szerintem a sárga csíkkal a bplaten elszurták. meg nem tudom miert szep a blokk kb ugyan az mint az osszes többi..

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#27) elistvan

elistvan
(senior tag)

Jól néz ki tényleg, de vízhűtéses vagy sem ,szerintem hazánkban nem fognak ennyit kiadni érte,

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.