Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz fuvi #25 üzenetére

    Hol volt a túlzás? Itt a linkelt listában legtöbb 2080 Ti 40ezer fölötti Graphics Score-t hoz ( van ami közel 50ezret, bár gondolom az valami exotikus hűtéssel ment). 37-38 egyáltalán nem kirívó eredmény.
    Mondjuk én személy szerint nem értem a FireStrike eröltetését az ilyen tesztekben. Egy régi DX11-es tesztről beszélünk, sokkal reprezentatívabb lenne a Time Spy, ami DX12 (tudom, ott az R VII nem teljesít túl jól).

    A kártyával kapcsolatban... Nem igazán tetszik az ilyen házilag összemókolt hűtés általában, mivel az ilyen egy átlag halandó user-nek teljesen elérhetetlen (úszik a garancia, reszelni/vágni kell, stb.). Ami viszont érdekes lett volna, ha az AMD már alapból valamilyen vízhűtéssel adja ki a kártyát, kicsit tuningolva. Úgy szerintem jóval pozitívabb lett volna az összkép a 2080-al szemben, még ha a fogyasztás az egekben is lett volna (ami szerintem sokkal kevésbé lényeges, mint a hőmérsékletek és hangerő). Így kaptunk egy kártyát ami gyári állapotában jóformán használhatatlan azoknak akiknel fontos a megfelelő hűtés, és ráadásul még teljesítményben sem hozott semmi extrát.

  • nkmedve

    őstag

    válasz ForRedGlory #35 üzenetére

    Nincs Ti-m, úgyhogy nem különösebben akarok vitatkozni, főleg hogy szerintem az elavult Fire Strike teszt teljesen irreleváns, de ez megütötte a szemem:

    "A kolléga által linkelt listán csak a legjobb 5db 2080ti ér el legalább 38k pontot. "

    Biztos nem keveritek a Graphics/Combined eredményeket? Én ahogy látom ott az első 100 helyen nincs 38 ezer alatti GS, cserében van elég sok 40 ezer fölötti is. Csak a pontosság kedvéért... :D

Új hozzászólás Aktív témák