Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

(#1) snecy20

snecy20
(veterán)

A vételárral kapcsolatosan egyelőre még nem tudni biztosat.

Dehogynem, a 2080Ti árában fog jönni. :DD ;]

(#2) L4mie

L4mie
(veterán)

és hát...elég randa szegény. De ez szubjektív.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3) pilóta válasza L4mie (#2) üzenetére

pilóta
(veterán)

Az nem baj. Hozzá kell csatlakoztatani egy alaplaphoz, az alaplapot bele kell tenni egy házba, a házat meg be kell tenni az asztal alá, és ez a gond le is van tudva... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) L4mie válasza pilóta (#3) üzenetére

L4mie
(veterán)

tény :) ha amúgy szuper a kártya akkor problem solved, de ezt igazi bucsús kinézetet valszin nem asztal alá dugdosásra tervezték. Kérdéses, hogy mit ért még diffúzor alatt a cikkíró mert ezen tutti nincs olyan ha csupavíz.

(#5) tothjozsi96

tothjozsi96
(őstag)

Én tökre megvenném!

Csak nem annyiért amennyibe kerülni fog, sőt, nekem 200 ezer forintot se tud megérni egy VGA, kár hogy ennyire elszálltak az árak.
Lassan már a 60-as széria is 150 ezer forint lesz, sőt a 2060 Super már drágább is.

Nem értem, amikor Full HD-ra is már ilyen drága beruházni..

(#6) snecy20 válasza tothjozsi96 (#5) üzenetére

snecy20
(veterán)

Egy 2060S szerintem már inkább 1440p kártya - 1080p-re továbbra is elég 100.000ft alatt egy 1660 vagy 1660Ti.

(#7) tothjozsi96 válasza snecy20 (#6) üzenetére

tothjozsi96
(őstag)

Elég, de meddig? Még 2 évig?

2060-ra céloztam hogy 100 ezer forint felett van, amit normálisabb kártyának tartok, időtállóság szempontjából.

Lehet én vagyok rossz beállítottságú, de régen egy Radeon 9250-et nem 2 évre vett az ember.

[ Szerkesztve ]

(#8) FoxiestFox válasza tothjozsi96 (#7) üzenetére

FoxiestFox
(nagyúr)

De, azt pont két évre vettük.
A 9600-okat, 9800-akat vettük évekre, és nem jó példa, mert akkoriban pont az nV agyonvágta az összeset az első SM 3.0 kártyával, ami talán a 6600 volt. ;]

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/ - https://www.instagram.com/alxreedxx/

(#9) tothjozsi96 válasza FoxiestFox (#8) üzenetére

tothjozsi96
(őstag)

9600 tényleg, bocs!

(#10) tibaimp válasza snecy20 (#1) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Ez így van, és szerintem pont ez miatt nem is éri meg, mert egy sima 3 ventis 2080ti-t veszel az árán, akár Gigát is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) zzola válasza L4mie (#2) üzenetére

zzola
(félisten)

Lehet, de ha bepattanna a házamba, azért nem sírnák! ;]
Nekem tetszik!

Muhahahahahaha is back! Coming soon...

(#12) L4mie válasza zzola (#11) üzenetére

L4mie
(veterán)

jah, hát én se kapnám ki sírva a slotból :D de gyorsan rátenném a ház oldalát :D

(#13) Noukoum válasza snecy20 (#6) üzenetére

Noukoum
(senior tag)

Azért elég szomorú hogy egy 80ezres kártya (1660) az úgy éppen elég 1080p60fps-re. 144hz-re esélytelen, metroban ráadásul bőven 60ala megy. Az 1660ti-nap picit jobb a helyzet, de az már 100e:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) nexplo

nexplo
(aktív tag)

Kit érdekel hogy néz ki. Hűvös és ez a lényeg :) A teljesítménye szuper lesz, biztos van akinek ez a design is bejön. :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#15) Synthwave válasza L4mie (#12) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Hogy nehogy a kelleténél egy mikrogrammnyival is több por kerüljön rá.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) MrTwister válasza L4mie (#4) üzenetére

MrTwister
(senior tag)

Itt diffúzornak a fény "telítéséért" felelős alkatrészt érti.

Gigabyte AX370-Gaming 5 & Ryzen 7 1700X & Noctua NH-U12F+NM-AM4 & G.Skill TridentZ F4-3200C16D-16GTZB & EVGA 1080 FTW Hybrid & Phanteks Enthoo Luxe black***SGS5&128GB & SGS9+*** D3 RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#17) Soponyai

Soponyai
(csendes tag)

Nekem nagyon várós ez a kártya, kiváncsi leszek, mikortól lesz elérhető itthon. Remélem tesztelitek majd. :C

Steam: psoponyai

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.