Hirdetés

2019. július 17., szerda

(#1) sefan67

sefan67
(fanatikus tag)

Bár nem vagyok szakértő, de nem túl nagy ez egy kicsit a fülre? Ráadásul gondolom nehéz is.

(#2) macilaci78 válasza sefan67 (#1) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Sport... Vajon napszemüveggel viselve milyen kényelmes lehet?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#3) A@ron

A@ron
(tag)

Ötletnek azért nem rossz, mondjuk az ára magyar viszonyokhoz képest elég borsos, meg a FLAC, WAV támogatást kicsit hiányolom belőle.

Apple iPhone 6S SG 32GB || Lenovo ThinkPad T480 || Fujitsu Celsius W280 || Beats by Dr. Dre: Solo || LG LM-M540

(#4) Juliuska

Juliuska
(senior tag)

hmm..."...jár mellé egy gyűrűt idéző távvezérlő is..." - vajon melyik fejlesztőnek lehet a kedvenc sorozata a gyűrűkúra...? ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#5) Polllen válasza A@ron (#3) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

sony-nál nem nagyon szokott lenni flac támogatás. Max wma.

Viszont ahogy nézem az NWZ-W262-t hamar kukázták.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) Kékes525 válasza macilaci78 (#2) üzenetére

Kékes525
(PH! félisten)

Nekem is rögtön ez jutott eszembe.

A 16 GB kissé (nekem legalábbis) kevésnek tűnik, de aki nem olyan zene szerető, csak a sporthoz kell neki, annak elegendő. Annál is inkább mivel bluetooth-os is (sportoláshoz talán így kényelmesebb) így a jó minőségű mp3 is megteszi.

Barátnőm megkérdezte: Miért beszélek olyan halkan otthon? Feleltem: Azért mert Zuckerberg lehallgat. Ezen jót nevetett a barátnőm, én is nevettem, Alexa is nevetett, Siri is nevetett és Bixby is nevetett...:D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.